changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
מחברהודעה
Twssk

Twssk

מספר הודעות : 79

שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 Empty
הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:06 pm

(טוב, אבל מתישהו נדלג ליום שישי בצהריים)
קלואי גנחה את השם שלך נהנת מהתחושה של הזין הגדול שלך קורע אותה מבפנים. "אני לא אוכל ללכת אחר כך שבע" היא צחקה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1776

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:08 pm

(לא אמרנו שהם עושים את זה בערב?)
התחלתי לגמור בתוך הכוס של קלואי. הכוס שלה היה קרוע ממש מהסקס.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:11 pm

(אז נדלג לשישי ערב? אני רוצה שהם כבר יהיו ביחד)
הייתם רגילים לסקס אלים ביחד. כבר מהראיון עבודה שלה היא ידעה שאתה אוהב סקס אלים וחזק ושאם היא רוצה להמשיך לעבוד תחתיך היא צריכה לתת לך לעשות בה מה שאתה רוצה.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:13 pm

(סבבה, אני אדלג)
זאת הייתה שעה צהריים ממש מאוחרת, בסביבות השעה 17. שנינו היינו בבית שלי.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:15 pm

הגעתי לפני כמה שעות ובעיקר הייתי בחדר שלי אצלך. שכבתי על המיטה שלי מדפדפת בטלפון שלי. היה לי חם אז החלטתי להיכנס להתקלח
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:16 pm

(דרך אגב, ממש נדלקתי על התמונה בסמל שלך ואהבתי את ההחלטה שלנו שהיא תיהיה זאת שתהפוך את אנדי לשד)
רציתי להפתיע אותך בחדר שלך ולראות מה את עושה. עליתי לחדר שלך.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:18 pm

(אחת הטובות אה?)
נכנסתי לחדר מקלחת הצמוד לחדר שינה שלי והורדתי מהר את כל הבגדים שלי נכנסת מתחת לזרם של המים.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:20 pm

"וואו מדהימה, היא גם נראית יפה מאד ובלונדינית)
נכנסתי אל חדר השינה שלך. שמעתי את המים זורמים במקלחת. זה כל כך עשה לי את זה.
התקרבתי אל דלת המקלחת.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:22 pm

(חזה ענק)
נתתי למים לזרום על הגוף שלי. המים נטפו על העור מהקצה של הפטמות ובין הרגליים. אהבתי את התחושה המלטפת בכל הגוף שהמקלחת עשתה לי
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:23 pm

(יש לה גם פרצוף יפה. חשבתי אולי נכניס אותה בתור דמות בשירשור.)
פתחתי את הדלת בעדינות. לא רציתי שתרגישי אותי.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:25 pm

(חוץ מבתןר השדה שמשנה את אנדי?)
הייתי שקועה במחשבות שלי מזמזמת שיר מהרדיו. לקחתי קצת סבון והתחלתי לסבן את הגוף שלי לא מפספסת אף חלק. העברתי את הידיים על השדיים שלי יורדת לאט לאט אל הכוס ואז אל התחת שלי.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:27 pm

(היא עדיין תיהיה השדה שתהפוך את אנדי, נעשה שהיא בעצמה הפכה לשדה לפני המון המון זמן)
ואז בהחלטה של שנייה, פרצתי אל תא המקלחת. הצמדתי אותך אל הקיר והייתי מאחורייך.
"כל כך רציתי את זה כבר" אמרתי לה
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:29 pm

(היא תופיע קודם בחלום של אנדי ואז במציאות)
"א... אבא מה אתה עושה?" הייתי מבוהלת מכך שהתפרצת לי לתוך המקלחת. לא שמתי לב שבכלל לא נעלתי את הדלת. "אבא תעזוב אותי"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:31 pm

(כן, אנדי יראה אותה קודם כל בחלום ואז במציאות)
"לא יעזור לך כלום, אמה, אני הולך לאנוס אותך ולקחת ממך את הביתולין" אמרתי לך. לא בזבזתי שום זמן מיותר וכבר חדרתי אלייך בכוח.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:33 pm

צעקתי מכאב עדיין מנסה לדחוף אותך ממני. "מה נראה לך שאתה עושה? אתה אבא שלי אתה לא יכול לעשות את זה!" הייתי בתולה לחלוטין וכאב לי ממש שהפעם הראשונה שלי היא כל כך חזקה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyMon Jul 22, 2024 11:35 pm

לא עניתי לך. פשוט המשכתי לזיין אותך ותוך כדי הגבתי את הקצב. לא ראיתי אותך פה, אלא יותר את עצמי.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyTue Jul 23, 2024 10:01 am

ניסיתי להתנגד לך כשהזין שלך פגע באחת מהנקודות הרגישות שלי וגרם לי לגנוח בהפתעה. התחושה הייתה מדהימה. מעבר לכאב הרגשתי את העונג הכי גדול שאי פעם הרגשתי
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyTue Jul 23, 2024 10:45 am

פשוט אנסתי אותך. החדרתי את הזין שלי כל כך עמוק אל הכוס שלך והזזתי אותו במהירות מטורפת.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyTue Jul 23, 2024 12:26 pm

"אבא" גנחתי בטירוף כל כך ניהנת מהתחושה שלך קורע את הכוס הבתול שלי. לא הצלחתי להתאפק ונישקתי אותך מצמידה אותי עוד יותר
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ - Page 4 EmptyTue Jul 23, 2024 12:28 pm

תוך כדי הסקס, התנשקנו בלהט. שפתייך היו מתוקות וטעימות.
חזרה למעלה Go down

שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
חזרה למעלה 
עמוד 4 מתוך 8לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» אשכול רעיונות - שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» אשכול רעיונות - כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» שירשור לי ולפוטרהד - PP18+!
» YNWA ןLTSL לא מקבלים ריתוק PP18++