changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++

Go down 
2 posters
לך לעמוד : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
מחברהודעה
Summerbrizz

Summerbrizz

מספר הודעות : 393

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ Empty
הודעהנושא: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 3:21 pm

בהצלחה לשרשור הכי סקסי שיש
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1776

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 5:19 pm

הטופס שלי:
שם: אנדי סטיוארט

עיר: לוס אנג'לס, קליפורניה, ארצות הברית

משפחה:
אמילי סטיוארט - אמא בת 34 וסמואל סטיוארט - אבא בן 35 - אשלי היא זונה מקצועית, היא עובדת בתפקיד גם באופן פרטי. בנוסף, היא גם עובדת ככוכבת פורנו. סמואל הוא איש עסקים פרטי וסרסור מקצועי. בנוסף, הוא גם מנהל בית זונות גדול ומרכזי בלוס אנג'לס. סמואל ואמילי הם אח ואחות כאשר בגיל 7 ו-6 בהתאמה, איבדו ביחד את בתוליהם. כעבור 6 שנים, בגיל 12 אמילי נכנסה להיריון מסמואל והביאה את ביתם הבכורה, אווה. במקביל לטיפול באווה, אמילי ניסתה לשלב את לימודיה, בקושי רב. כעבור שלוש שנים אחרי שאווה נולדה, אמילי וסמואל הביאו לעולם את אנדי, בנם הראשון. אחרי כשנה, אמילי החליטה לנשור מלימודיה בתיכון והיא החלה לעבוד כזונה כשבמקביל היא גם מנסה את ניסיונה בסרטי פורנו. שלוש שנים אחרי שאנדי נולד, ברוק נולדה, אמילי וסמואל כבר היו מספיק גדולים וגרו ביחד כאשר סמואל סיים את לימודיו בתיכון.

ברוק סטיוארט - אחות בת 16 - תלמידת תיכון בכיתה י', עובדת כמוכרת בחנות סקס וגם בשאר תפקידי סקס, בין היתר בחשפנות ובזנות. מידי פעם היא מגיעה לבית הזונות של אביה כדי להזדיין עם גברים אחרים. בתיכון, היא נחשבת גם לזונת השכבה וגם לזונת התיכון, היא יכולה לאפשר כמעט לכל בן בתיכון לזיין אותה. בגיל 6, כאשר היא נמצאת במהלך לימודיה בכיתה א', היא איבדה את בתוליה עם אנדי. בעקבות כך, הקשר בין אנדי לברוק הוא יותר מסתם קשר רגיל בין אחים. גם בין ברוק לאווה, מערכת היחסים היא הרבה יותר מאחיות, אלא שאווה היא ממש מנטורית סקס ומהווה השראה ומודל לחיקוי. ברוק היא מכורה לסקס.

אווה סטיוארט - אחות בת 22 - בוגרת האוניברסיטה ללימודי חינוך בהתמחות של חינוך מיני ותפקידי סקס. בשבוע האחרון של החופש הגדול לפני שהתחילה את לימודי היסודי שלה, אביה, סמואל לקח את ביתוליה וכך היא איבדה אותם. מאז היא התמכרה לסקס והיא מכורה מאד לסקס. לאחרונה, היא סיימה את הלימודים באוניברסיטה וכרגע היא מחפשת את עצמה. בינתיים, היא עובדת בכל מיני עבודות סקס מזדמנות כדי לראות אם היא באמת רוצה לעשות זאת בחיי העבודה שלה או להשאיר את זה רק לחיי הנהנתנות שלה. כאשר חגגה יומולדת תשע, היא גרמה לאנדי שיזיין אותה ובכך הוא איבד את בתוליו כבר בגיל שש. עבור ברוק, היא נחשבת למנטורית סקס, השראה ומודל לחיקוי. עבור אנדי, אלו לא סתם יחסים של אח קטן ואחות גדולה, אלא ממש מערכת יחסים מינית מפותחת בין אישה וגבר.

חברות ודמויות נשיות נוספות:

אשלי מורגן בת 19 - חברת ילדות טובה של אנדי עוד מהגן. גם היא לומדת באוניברסיטה באותו המסלול שאווה עשתה וכרגע היא נמצאת בשנתה השנייה. במהלך התיכון, היא הייתה קפטנית נבחרת המעודדות וגם כן באוניברסיטה, ובעקבות כך ודברים נוספים, מקבלת המון פופולאריות וסקס. במהלך כיתה א', היא איבדה את בתוליה מסקס עם אנדי לאחר שאווה כל פעם דחפה את אנדי לזיין את אשלי כדי שהיא תאבד איתו את בתוליה ולא עם מישהו אחר.

קייט גורדון בת 19 - חברת ילדות טובה של אנדי עוד מהגן. גם היא לומדת באוניברסיטה במסלול של לימודי פסיכולוגיה וכרגע היא נמצאת בשנתה השנייה. במהלך התיכון, היא נחשבה לבחורה הכי חכמה בשכבה ובעקבות כך השיגה דברים שלא חשבה שלא תשיג. היא ידעה לשמור על עצמה עד כיתה ו' כדי שאנדי יוכל לזיין אותה והיא תאבד את בתוליה איתו.

ליאן תומאס בת 16 - אנדי הכיר את ליאן דרך ברוק כאשר הן היו באותה חבורת בנות מגיל יסודי. בכיתה ב', ליאן הגיעה אל ביתה של ברוק על מנת לשחק ביחד, מה שהיא לא ידעה זה שאנדי הולך לקחת לה את הביתולין באורגיה משולשת ביחד עם ברוק.

היידן פאלמר בת 18 - תלמידת תיכון בכיתה י"ב, קפטנית נבחרת המעודדות. היא גרה בבית של ההורים שלה.

זואי יאנג בת 16 - בת שכבתה של ברוק בתיכון. אימה היא מקסיקנית ואביה הוא אמריקאי. הגיעה ללימודים בארצות הברית, לפני כיתה ז'.

רייצ'ל קרטר בת 19 - חברה טובה של אנדי עוד מתחילת התיכון. באוניברסיטה הם לומדים ביחד באותו מסלול לימודים.

אלכסיס אוליביירה בת 19 - זונה ברזילאית אשר עובדת בבית הזונות של סמואל, אביו של אנדי. בחופש הגדול לפני תחילת הלימודים באוניברסיטה, אנדי טס לברזיל יחד עם חבריו ושם פגש את אלכסיס. הוא שכנע אותה לטוס יחד איתו לארצות הברית בחזרה ולהשתקע במדינה.

נטשה גרין בת 22 - חברה טובה של אווה, דרכה אנדי הכיר אותה. עובדת כעורכת דין במקצועה.

קלי רוג'רס בת 34 - חברה טובה של אמילי, אימו של אנדי. קלי היא מרצה במסלול בו אנדי לומד באוניברסיטה.

חברים ודמויות גבריות נוספות:
מקס מאייר בן 19 - חבר מהתיכון.

ניל קולינס בן 19 - חבר ילדות מהגן.

ג'ונתן רוג'רס בן 35 - בעלה של קלי.

ריאן הארט בן 19 - חבר ילדות מהיסודי.

קייל ריינולדס בן 19 - חבר ילדות מהגן.

כריס מורגן בן 22 - אחיה הגדול של אשלי.

אהובה: לאנדי יש אהובות המון בחייו והוא לא מסתפק רק בבחורות שיש לו, אלא שואף להכיר עוד.

מראה: גבוה, בעל עיניים כחולות ושער חום-שחור.

אופי: חכם, פיקח, לא פראייר, מלא בביטחון עצמי גבוה. עוד את תראי במהלך השרשור.

מצב כלכלי: לא יכול להיות מושלם יותר. אנדי מגיע ממשפחה אמידה פלוס. בעל ערוצי סקס בכמה אתרי פורנו אשר מניבים לו הרבה רווח.

רקע:
אנדי נולד למשפחה מבוססת כלכלית. אנדי לא היה תמים בתור ילד ותמיד רצה לדעת עוד ועוד על מיניות. בגיל 6, הוא איבד את בתוליו עם אווה במהלך חג המולד. מאז אותו סקס, אנדי מרבה לקיים סקס עם נשים ורצה כבר להגיע לסקס עם ברוק. כעבור כשלוש שנים, זה אכן קרה והוא זיין את ברוק והיא איבדה את בתוליה איתו.
הוא סיים את לימודיו בתיכון בהצלחה והתפנה להתחיל את לימודיו באוניברסיטה. הוא התקבל למסלול של מנהל עסקים וכלכלה.
כרגע הוא נמצא בשנתו השנייה בלימודיו באוניברסיטה. הוא מנהל כמה ערוצים מוצלחים של פורנו עליהם אנשים צריכים לשלם הרבה כסף כדי להיות מנויים אליו כי הערוצים הם פרטיים ואי אפשר לגשת אליהם באופן חופשי וחינמי. אנשים יכולים גם להזמין בקשות מיוחדות, בעיקר נשים שרוצות להצליח בתעשיית הפורנו והסקס. הוא בונה אודישנים מיוחדים לבנות ובודק מה היכולת שלהן.

הערות: טוב, זה הטופס של הדמות שלי. אני מקווה שזה בסדר.
שיהיה לנו בהצלחה!

נערך לאחרונה על-ידי YNWA בתאריך Tue Jul 16, 2024 12:52 am, סך-הכל נערך פעם אחת
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 6:08 pm

הטופס שלי:

שם: ברוק סטיוארט

משפחה:
אמא- אמילי סטיוארט, אבא- סמואל סטיוארט. שני ההורים שלה הם אחים שבגלל האהבה הגדולה שלהם החליטו להקים משפחה ביחד. אמילי נכנסה להריון כבר בגיל מאוד צעיר וילדה את אחותה הגדולה אווה. אמילי ניסתה לשלב לימודים וטיפול בביתם הקטנה. אבל כעבור שלוש שנים אחרי שהם הביאו את בנם השני אנדי אמילי החליטה שהדבר הכי טוב לעשות יהיה לנשור מהלימודים שלה ולהתרכז בקריירה ומשפחה. סמואל גם רצה להמשיך ללמוד ומישהו היה צריך להביא כסף הביתה. אמילי התחילה לעבוד במקצוע היחידי שהיא הכירה וידעה שהיא תהיה מעולה בו. היא התחילה לעבוד בתור זונת צמרת ותוך זמן קצר הפכה להיות מאוד פופולרית. סמואל לא רק שלא קינא לה אלא גם ראה את הפוטנציאל הגדול שיש לה והחליט להקים בית זונות בניהולו שם אמילי ועוד זונות שהוא הכיר יוכלו לעבוד.
ברוק נולדה שלוש שנים אחרי אנדי, סמואל דרש לעשות בדיקת אבהות כדי לאמת שברוק היא אכן הבת שלו.

אווה- אחות גדולה בת 22. ברוק תמיד אהבה את אווה והסתכלה עליה בהערצה. כשהיא בדיוק התחילה את בית הספר היסודי סמואל כבר לא הצליח להתאפק ולקח לה את הבולים בעידודה של אמילי. מהרגע שאווה גילתה את הסקס היא הפכה להיות ממש מכורה. כשהיא הייתה בת תשע היא החליטה שחיכתה מספיק וגרמה לאנשי לשכב איתה כשהוא רק בן שש. למרות גילו הצעיר אנדי גילה כישרון טבעי לכך וזה היה לילה שאווה לא תשכח בחיים. שלוש שנים מאוחר יותר היא עזרה לאנשים לקחת את הבתולים של ברוק.

אנדי אח גדול בן 19. לברוק תמיד הייתה חולשה אל אנדי. היא לא סיפרה לאף אחד אבל היא תמיד ידעה שמה שהיא מרגישה כלפיו הוא חזק יותר מרגש רגיל בין אח לאחות. לכן כשהיא הגיעה לגיל שש ואני אמר לה שהם הולכים לעשות ביחד משהו מיוחד היא לא התנגדה לו. ברגע שהוא חדר לתוכה ברוק הבינה שכך היא רוצה להיות כל החיים שלה, כלי סיפוק לאח שלה. היא לא התלוננה גם כשהכאיב לה ולא ריחם עליה כדי להגיע לסיפוק שלו. מאז היא הפכה להיות הזונה של אנדי ואין משהו שהוא יבקש ממנה והיא תסרב לו.

חברות:

ליאן תומאס- בת 16 חברה טובה של ברוק עוד מהגן. אחרי הסקס עם אנדי ברוק לא סיפרה לליאן כלום אבל היא כבר התחילה לתכנן איך ליאן תאבד את הבתולין שלה לאנדי גם. היא הזמינה את ליאן אליה בכיתה ב שם אנדי כבר חיכה להן יודע על התוכנית של ברוק. ליאן איבדה את הבתולין שלה באורגיה של שלושתם. מאז היא הפכה גם למכורה לסקס. היא אחת מנבחרת המעודדות שאוהבת אחרי משחק מוצלח להיכנס למתלחות של הבנים ולתת להם סקס בתור פרס על משחק טוב.

לילי - בת 16 חברה טובה של ברוק. לילי מגיעה מבית נורא דתי כשאבא שלה הוא הכומר של הקהילה הסגורה והקטנה. יש לה חמישה אחים גדולים שהיו מתעללים בה מינית בלי חדירה. כשהייתה בת 12 דוד שלה אנס אותה במשך קיץ שלם. מאז היא הפכה לזונה מושלמת. היא מעבירה את רוב שעות הלימודים שלה מוצצת למורים בזמן שהם מלמדים. היא מקבלת ציונים על הביצועים המיניים שלה ולא על הלימודים עצמם. בהתחלה המנהל רצה להעיף אותה אבל הם הגיעו להסכם שכל בוקר היא מגיעה אליו לסקס ומציצה כך שהיא יכולה להישאר בבית הספר.

איימי - בת 19 חברה טובה של ברוק. בעיקרון איימי כבר הייתה. אמורה לסיים את הלימודים אבל היא עדיין בשכבה מעל ברוק. איימי היא זונה גדולה והשמועות אומרות שהמנהל מכשיל אותה בכוונה כדי שיוכל לזיין אותה בלי חשבון. הרבה פעמים באמת היא נקראת לחדר המנהל ואת צעקות העונג אפשר לשמוע בכיתות הסמוכות. איימי כבר גרה לבד, הקשר עם ההורים שלה התנתק אחרי שהם תפסו אותה על המיטה שלהם גאורגיה מטורפת שערכה שם. איימי מחבבת את ברוק ואפילו קצת מאוהבת בה.

אמה -בת 21 עובדת בבית זונות של סמואל וחברה טובה של ברוק. כשאמה הייתה בת 12 אבא שלה אנס אותה ומאז היא פיתחה אובססיה לסקס. כל הילדות שלה אבא שלה היה מסרסר אותה לחברים שלו עד שלאמה זה הספיק. היא הבינה שהיא יכולה להרוויח את הכסף בעצמה ולכן התחילה לעבוד אצל סמואל. היא התחברה מהר מאוד עם ברוק והיא נותנת לה תמיד עצות לגבי המופעים שלה ולגבי הביצועים שלה בסקס ובכלל.

דניאלה - בת 25 עובדת עם ברוק בחנות לאביזרי סקס. דניאלה מאוד אוהבת לעזור ללקוחות הבנים לעשות את הקניות שלהם. היא תמיד מוכנה לתת להם להתנסות עם מה שהם רוצים לקנות עליה. כמו כן כל שעה עגולה היא עולה על במה באמצע החנות ומדגימה איזשהו אביזר שמתחשק לה. בזכות המופעים שלה המכירות תמיד גבוהות. היא גם מקבלת לקוחות לסקס במחסן של החנות. לבעל החנות זה לא משנה כי היא מתחלקת איתו ברווחים וכי יש לו שם מצלמות שבהן הוא מסריט את הסקס.

חברים בנים:
לברוק אין הרבה חברים בנים. היא בעיקר מסתובבת עם הבנות בשכבה שלה. מדי פעם היא מסתובבת גם עם נבחרת הפוטבול של השכבה שמעליה.

אהוב: אם ברוק צריכה לבחור אהוב היא תמיד תבחר את אנדי. מהרגע הראשון היה לה רגשות כלפיו שהיו חזקים יותר מרגשות סתם בין אח לאחות.

מראה: ברוק נראת מפותחת לגילה עם גוף פצצה שגורם לכל בת לקנא ולכול לבן להזיל ריר ולהתחרמן. היא טבעית ולא עשתה ניתוחים בגוף שלה.

מצב כלכלי: מעולה מאוד. יש לה שני הורים תומכים והיא עובדת בעצמה כך שלא חסר לה כסף אף פעם. היא גם מקבלת הרבה טיפים גבוהים ובנים שרוצים להרשים אותה קונים לה כל מה שהיא רוצה.

רקע: ברוק היא הבת הכי צעירה במשפחת סטיוארט. מהרגע שיכלה להבין את הסביבה שלה היא הבינה שהרגשות שיש לה כלפי אחיה הגדול אנדי הם חזקים יותר מרגשות אהבה בין אחים. אווה הייתה הראשונה שדיברה איתה על סקס כשהיא מספרת לה איך סמואל פתח אותה ואיך הם שוכבים באופן כמעט קבוע.
כשברוק הגיעה לגיל שש אווה שכנעה את אמילי וסמואל לצאת איתה לבילוי משאירים את אנדי וברוק לבד בבית. אנדי אמר לברוק שהוא הולך לתת לה ולעצמו את המתנה שלה לגיל שש. בהתחלה ברוק לא הבינה אבל אחרי שאנדי הפשיט אותה וחדר אליה היא נזכרה בכל הסיפורים של אווה. בהתחלה ממש כאב לברוק כי למרות גילו הצעיר אנדי היה מפותח מאוד. אנדי לא ריחם עליה למרות שזו הייתה הפעם הראשונה שלה. מהר מאוד ברוק התחילה להנות והם בילו את כל הערב והלילה ביחד כאשר אנדי מבקר בכל חור בגופה של ברוק.
מאותו הלילה הרגשות של ברוק כלפי אנדי התגברו והיא מוכנה לעשות כל מה שאנדי אומר לה.
ברוק הפכה גם למכורה לסקס ולזונה של השכבה. היא אומנם בוחרת אם היא רוצה לעשות סקס אבל היא תמיד רוצה. באחת ההפקות של בית הספר הם העלו הפקה שהייתה חצי פורנו. השיא היה כשברוק ובחור שבכלל לא למד בבית הספר הזדיינו על הבמה הזמנת סקס לוהטת.
ברוק היא אחת הבנות שתלבושת האחידה הרשמית שלה היא חצאית קצרצרה וחולצת בטן שקופה ללא בגדים תחתונים בכלל.

נערך לאחרונה על-ידי Summerbrizz בתאריך Sun Jul 21, 2024 8:29 pm, סך-הכל נערך 5 פעמים
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:45 pm

זה היה בוקר באמצע חודש ינואר. שנינו היינו ביחד במיטה, בבית בו אני מתגורר.
באותו יום לא הייתי צריך להתעורר לעוד יום לימודים כי עדיין לא חזרנו ללמוד לסמסטר ב.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:47 pm

התמתחתי על המיטה לידך. אהבתי את שעות הבוקר המוקדמות שבהם עוד לא היינו צריכים לקום. שמתי לב שעדיין לא התעוררת. בלי לחכות יותר מדי עליתי עליך והחזרתי אותך לתוכי, למרות שזיינת אותי כל הלילה עדיין היית קשה ורציתי שתתעורר לבוקר מושלם כשאתה כבר בתוכי כי ידעתי שאהבת את זה.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:49 pm

עדיין ישנתי. כנראה שהלילות האחרונים עשו את שלהם והרגשתי כל כך עייף שאפילו הנענוע שלך לא כל כך עזר להעיר אותי.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:51 pm

התחלתי לגנוח תוך כדי הסקס, השתדלתי לשמור על השקט כי לא רציתי שתתעורר מיד. ההרגשה שלך בתוכי הייתה מושלמת. כל הלילה עשית בי מה שרצית אז היה נחמד קצת להיות בשליטה. חוץ מזה שאף פעם לא מספיק לי הסקס איתך, אני תמיד ארצה עוד.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:53 pm

הרגשתי את הזין שלי זז בתוך חור כלשהו. זה היה כל כך כיף שוב להרגיש את החור שלך.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:54 pm

הגברתי את הקצב של הסקס כשהרגשתי שאתה מתחיל להתעורר. רציתי להביא אותך לשיא בדיוק כשתתעורר
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:56 pm

התחלתי לגנוח ובדיוק גם פקחתי את עיניי וראיתי אותך רוכבת עליי.
"ברוק, בוקר טוב, מושלמת שלי" אמרתי לך בחיוך
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:57 pm

חייכתי אליך בחזרה "בוקר טוב אחי הסקסי" העברתי יד על הגוף שלי מדגישה את החזה שלי "אתה אוהב את מה שאתה רואה על הבוקר?"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 10:59 pm

"להגיד אוהב זה לא מספיק, אני פשוט מת על זה" אמרתי לך ומשכתי אותך אל נשיקה לוהטות תוך כדי שאת עדיין רוכבת עליי.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:01 pm

הייתי בעננים ממה שאמרת לי. נישקתי אותך בחזרה פותחת את הפה שלי ונותנת ללשון שלך להיכנס אלי. הרגשתי שאני כבר ממש קרובה לגמור. כל מה שהייתי צריכה זה את הזין שלך בתוכי ואני כבר גומרת.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:02 pm

דחפתי את הזין שלי מהר לתוך הכוס הרטוב שלך שעמד גם להתמלא בגמירה שלי.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:04 pm

"אחח אנדי אני גומרת" אמרתי תוך גניחה מרוצה. ממש קיוויתי שלא תגמור עדיין. רציתי שתגמור בפה שלי תוך כדי שאני מוצצת לך. מבין כל החברות שלי הייתי הכי טובה במציצות. הכול תחרות של מציצות תמיד הייתי מנצחת.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:05 pm

"אני עומד לגמור, ברוק, תמהרי אם את רוצה למצוץ לי עם הגמירה" אמרתי לך
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:07 pm

זה כל מה שהייתי צריכה לשמוע ממך כדי לגמור. מיהרתי להוציא אותך מהכוס שלי ולהכניס אותך לפה שלי. התחלתי למצוץ לך במומחיות.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:08 pm

עצמתי את העיניים שלי כדי להרגיש יותר טוב את המציצה שלך. היית מושלמת במציצות והרגשת את הגמירה שלי יורדת בגרון שלך.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:10 pm

הסתכלתי עליך תוך כדי שאני מוצצת. בלעתי את כל הגמירה שלך ישר, הייתי מכורה אליך ואל הטעם שלך. שנאתי שלא יכולתי לבלות איתך את כל היום. "מה התוכניות שלך להיום?" שאלתי אחרי שסיימתי לנקות אותך מכל הגמירות שלנו.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ EmptySat Jul 13, 2024 11:11 pm

"חשבתי לקפוץ לבית זונות של אבא ואז לעשות צהריים עם אשלי" אמרתי לך.
חזרה למעלה Go down

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 39לך לעמוד : 1, 2, 3 ... 20 ... 39  Next
 Similar topics
-
» אשכול רעיונות - כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» אשכול רעיונות - שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» שירשור לי ולפוטרהד - PP18+!
» YNWA ןLTSL לא מקבלים ריתוק PP18++