changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++

Go down 
2 posters
לך לעמוד : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
מחברהודעה
Twssk

Twssk

מספר הודעות : 79

שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ Empty
הודעהנושא: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptyTue Jul 16, 2024 10:52 pm

הטופס שלי:

שם: אמה בריאן

משפחה:

אמא- אווה בת 35 אבא אנדי בן 31.
אמה נולדה בטעות כתוצאה מסקס בין אווה לאנדי כשאווה הייתה בת 20 ואנדי היה בן 16. אווה איבדה את הבתולין שלה יחסית מאוחר רק אחרי שהיא פגשה את אנדי בגיל 18 שלה. הוא היה הראשון שהיא הזדיינה איתו ורק איתו היא גילתה על ההנאה שבסקס. לעומתה אנדי איבד את הבתולין שלו כשהיה עדיין ביסודי. אחת המורות הייתה חמה עליו כבר מהיום הראשון ללימודים. באחד הימים היא החליטה לתת לו ריתוק כשהיא מתכננת להזדיין איתו בריתוק. הכיתה הייתה ריקה אז הם התפשטו ואנדי זיין את המורה על השולחן שלה. בהתחלה אווה רצתה להפיל את התינוקת כי לא התאים לה עדיין  להיות אמא. דווקא אנדי היה זה שרצה לשמור על ההריון. בגלל חילוקי הדעות שלהם הם התחילו לריב עד שלא הייתה להם ברירה אלא להתגרש. אנדי הצליח להוציא צו מניע כך שאווה לא תוכל להפיל את הילדה.
אחרי הלידה אווה התחילה לעבוד בתור זונת צמרת באחד מבתי הזונות הטובים בעיר. בתור השלמת הכנסה היא גם מארחת גברים בבית שלה.
אנדי עובד בתור עו"ד לענייני מסחר וזכויות רכש. יש לו משרד גדול בקומה עליונה בבניין גבוה. מתחתיו עובדות שלוש מזכירות יפייפיות אבל הוא עדיין לא מחפש להתחתן מחדש.
כאשר אמה נולדה אווה התאהבה בה והיא ואנדי הצליחו להגיע להסכם על משמרות משותפות. אמה נמצאת אצל אווה בימי השבוע וכול סופש היא הולכת לבלות אצל אבא שלה.

חברות:

קייט - בת 15 ביחד עם אמה בכיתה. קייט היא הילדה הכי טהורה שיש עם הגוף הכי דורש זיון שיש. למרות גילה הצעיר היא נראית בגירה לכל דבר עם חזה גדול ותחת שגורם לכל הבנים לרייר עליה. למרות הלחץ הגדול שמופעל עליה מהחברה היא מסרבת לתת לאף אחד לחדור לתוכה. היא מוכנה למצוץ לבנים או לאונן להם אבל היא עדיין בתולה כמו אמה.

היידן - בת 17 לומדת שתי שכבות מעל לאמה. היידן איבדה את הבתולין שלה בגיל 14 למורה הפרטי שלה במתמטיקה. מסתבר שחוץ מללמד אותה על משוואות הוא גם לימד אותה איך לפסק את הרגליים. ההורים שלה מאוד עשירים ובקושי נמצאים בבית לכן היידן יכולה לערוך את מסיבות האורגיות הכי שוות. בבית הספר היידן היא הזונה של התיכון, היא מסתובבת תמיד עירומה וכמעט תמיד יש איזה בן שמצמיד אותה לקיר ומזיין. אפילו המנהל קבע לה חוק שהיא חייבת לפחות פעם ביום להגיע אליו כדי שיוכל לזיין אותה ולפרוק מתחים.

ברוק - בת 15 ביחד עם אמה בכיתה. ברוק היא בין אלו שכבר לא בתולות בכיתה שלהן. היא איבדה את הבתולין שלה לדוד שלה כשהייתה רק בת 9. דוד שלה לקח אותה לכנסייה ושם הוא אנס אותה באכזריות. מאז בכל יום ראשון דוד שלה אונס אותה בכנסייה ומאיים עליה שלא תספר לאף אחד. אמה היא היחידה שברוק סיפרה לה על זה. בבית הספר ברוק אוהבת להתלבש זנותי ולתת למורים לאנוס אותה. היא לא אוהבת ילדים קטנים בגילה ולכן היא מזדיינת רק עם המורים.

לנה - בת 15 ביחד עם אמה בכיתה. לנה היא גם בתולה. הבת של הכומר שנשבעה לאבא שלה שהיא תשמור על הבתולין שלה עד לחתונה. למה מצאה פרצה אבל, אם היא נותנת לבנים לזיין אותה בתחת זה לא נחשב שהיא מאבדת את הבתולין. לכן היא נותנת לכל מי שרוצה לזיין אותה בתחת או מוצצת. השיא של לנה הוא למצוץ לחמישה בנים במקביל.

אשלי - בת 27 אחת המזכירות של אנדי. היא אומנם הרבה יותר גדולה מאמה אבל בגלל שאמה ביקרה הרבה במשרד של אנדי היא התחברה עם אשלי. אשלי איבדה את הבתולין שלה בגיל 13 לאח שלה שגדול ממנה בעשור. הם הזדיינו במשך שלוש שנים לפני שההורים שלהם גילו. כאשר ההורים שלהם גילו על זה הם העיפו אותם מהבית אז הם פשוט עברו לגור ביחד. אשלי אוהבת ללבוש בגדים חשופים ולהתגאות בהגדלת חזה שעשתה.

אלי- בת 16 היא הייתה חברת ילדות של אמה אבל היא נשרה מהלימודים. עד גיל 9 אלי הייתה החברה הכי טובה של אמה, הן תמיד שחקו ביחד ובילו אחת אצל השנייה. כשאלי הגיע לגיל 9 היא גילתה שאבא שלה החליט לחתן אותה לבן של חבר שלו שהיה כפול ממנה בגיל. הבעל החדש שלה התעלם מגילה הצעיר וזיין אותה כל לילה במטרה להכניס אותה להריון. כאשר לקח לאלי זמן להיקלט הבעל התחיל לזיין אותה בוקר צהריים וערב. אחרי שנה וחצי נולדה להם בת. הבעל שלה כעס עליה כי הוא רצה בן שימשיך את השושלת שלו. אחרי עוד שלוש בנות תוך שנתיים וחצי הבעל התחיל לשתות אלכוהול ולהכות את אלי. לאלי לא הייתה ברירה אלא לנשור מהלימודים ולהתחיל לעבוד כדי לפרנס את המשפחה. בגלל הגיל הצעיר שלה המקומות היחידים שמוכנים להעסיק אותה אלו בתי זונות לא חוקיים שמנצלים אותה ממש.
אמא נשארה חברה של אלי.

חברים בנים:

אמה לא יודעת למה אבל אנדי לא מרשה לה להתחבר עם בנים אז היא משתדלת להתרחק מהם.

אהוב:

לאמה אין אהוב אבל יש לה תחושות לא ברורות שהיא לא מצליחה להבין כלפי אבא שלה אנדי.

מראה: גבוה, בלונדינית, סקסית בטירוף למרות גילה הצעיר.

רקע:
אווה פגשה את אנדי במסיבת סקס שחברה שלה ארגנה בשביל שעווה תאבד את הבתולין שלה. החברה הזמינה את אנדי גם כי הם היו יזיזים קבועים. אווה ראתה את אנדי מזיין את אחת הבנות על השולחן בסלון והיא פשוט התאהבה. היא חיכתה עד שהם גמרו ואז תפסה את אנדי לעצמה. באותו ערב היא נתנה לאנדי לחגוג על הגוף שלה חופשי ועשתה כל מה שהוא אמר לה לעשות. אחרי המסיבה הם התחילו לצאת קבוע. אווה נשארה כיתה אפילו כדי שתוכל לבלות עם אנדי עוד שנה בבית הספר.
אמה נולדה לזוג צעיר שבעקבות חוסר ההסכמה שלהם החליט להתגרש ולהסכים על משמרות משותפות. רוב השבוע אמה מבלה בבית של אווה ובסופי שבוע היא תמיד נוסעת לאנדי.
אמה לא תמימה לחלוטין היא יודעת בערך מה זה סקס והיא יודעת שאפשר לעשות את זה ביותר מזוג כל פעם. אבל היא מעולם לא התנסתה בזה בעצמה. לפעמים כשהגברים של אווה מגיעים לבית שלהם היא שומעת את אווה כל הלילה גונחת וצועקת בהנאה.
למרות שהיא עדיין בתולה אמה לא תמימה בכלל. היא תמיד פגשה את החברים של אמא שלה שלא טרחו לשים על עצמם בגדים כשהם היו בבית. יותר מפעם אחת אמה נכנסה למטבח בזמן ששני גברים מזיינים את אמא שלה. חוץ מהדוגמה בבית אמה לומדת בבית ספר שהוא מאוד פתוח מינית. יש להם פעמיים בשבוע שיעור לחינוך מיני שזה בעצם שיעור בו המורה מזיין בנות בכיתה ומסביר על תנוחות ועל צעצועי מין. יש גם מורה בת שמלמדת כדי שגם הבנים בכיתה יוכלו להתנסות.
כשאמה הייתה בת 11 היא נכנסה בטעות לחדר אמבטיה בזמן שאנדי התקלח. הגוף העירום שלו הדהים אותה והיא נהייתה חרמנית ממש, אבל. היא ידעה שבגלל שהוא אבא שלה היא לא תוכל לשכב איתו. מאז היא משתדלת להתגנב לחדר אמבטיה בזמן שהיא יודעת שאנשים מתקלח שם לבד.

הערות:
נו מה דעתך?
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1776

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptyFri Jul 19, 2024 6:28 pm

הטופס שלי:

שם: אנדי בריאן

עיר: לאס וגאס, נבדה, ארצות הברית

משפחה:
אווה בריאן - גרושה בת 35 - אווה היא זונת צמרת באחד מבתי הזונות הטובים בעיר וגם משלימה הכנסה נוספת בתור זונה פרטית ומארחת גברים בבית שלה. היא איבדה את הבתולין שלה יחסית מאוחר רק אחרי שהיא פגשה את אנדי בגיל 18 שלה. הוא היה הראשון שהיא הזדיינה איתו ורק איתו היא גילתה על ההנאה שבסקס. כעבור שנתיים, אווה נכנסה להיריון מאנדי כאשר הוא בן 16. בהתחלה אווה רצתה להפיל את התינוקת כי לא התאים לה עדיין  להיות אמא. דווקא אנדי היה זה שרצה לשמור על ההיריון. בגלל חילוקי הדעות שלהם הם התחילו לריב עד שלא הייתה להם ברירה אלא להתגרש. אנדי הצליח להוציא צו מניעה כך שאווה לא תוכל להפיל את הילדה. אמה נולדה ואז נוצר שינוי אצל אווה שדווקא אהבה את אמה וזה מאד הפתיע. אחרי הלידה, אווה התחילה לעבוד בתעשיית הזנות. כמו כן, אחרי הלידה, אנדי ואווה החלו בתהליך גירושין והוא התנהל באופן מהיר ובסופו הם הצליחו להגיע להסכם על משמרות משותפות. אמה נמצאת אצל אווה בימי השבוע וכל סוף שבוע היא הולכת לבלות אצל אנדי.

אמה בריאן - ביתו בת 15 - נערה המתחילה את לימודיה בתיכון. היא נולדה בעקבות היריון לא מתוכנן כאשר בשנים הבאות שעברו, אנדי בכלל לא התחרט על כך שהוא הביא את אמה לעולם. היא עדיין בתולה למרות שהיא לא תמימה בכלל.

חברות ודמויות נשיות נוספות:

אשלי פארקר - בת 27, המזכירה הראשית של אנדי. הוא קיבל אותה לעבודה לפני כשש שנים והיא הייתה המזכירה הראשונה שלו ועם הזמן הפכה להיות הראשית שלו. כבר בריאיון העבודה שלה, הם הזדיינו וההחלטה שלו לקבלה לעבודה הייתה גם מהסיבה הזו של המיניות והסקס. אשלי איבדה את הבתולין שלה בגיל 13 לאח שלה שגדול ממנה בעשור. הם הזדיינו במשך שלוש שנים לפני שההורים שלהם גילו. כאשר ההורים שלהם גילו על זה הם העיפו אותם מהבית אז הם פשוט עברו לגור ביחד. אשלי אוהבת ללבוש בגדים חשופים ולהתגאות בהגדלת חזה שעשתה. מידי יום, אשלי ואנדי מזדיינים במשרד ויכולים אפילו לבלות שעות כך במקום לעבוד. לפעמים אשלי מגיעה לישון אצל אנדי בביתו רק כדי שהם יוכלו להזדיין ביחד. גם בסופי שבוע היא מגיעה וכך גם אמה שומעת אותם.

קלואי טיילור בת 18 - ממש בקיץ האחרון היא סיימה את לימודיה בתיכון והחליטה לדחות באיזה שנה את לימודיה בקולג' על מנת לעבוד ולעשות כסף. היא חיפשה עבודה קלילה וכיפית. היא הגיעה לריאיון עבודה אצל אנדי אחרי שהיא ראתה פרסום של דרושים לעבודת מזכירות במשרד של אנדי. במהלך הריאיון, היא מאד הרשימה את אנדי אבל זה לא סיפק אותו כי הוא רצה לזיין אותה ולכן עשה זאת וזה היה חלק מהריאיון. אנדי אכן קיבל את קלואי לעבודה בעקבות הריאיון המופלא שלה והסקס המושלם. הם באופן קבוע מזדיינים ומקיימים סקס במשרד ולפעמים קלואי גם מגיעה לביתו של אנדי. היא מתגוררת בעיר יחד עם שותפות בדירה.

נטשה ארמסטרונג בת 31 - חברת ילדות טובה של אנדי. כל חייה היא עברה יחד עם אנדי החל מהגן, דרך בית הספר היסודי, חטיבת הביניים, התיכון, אקדמיה ועד היום. היא עובדת כיועצת בית ספרית בתיכון המקומי. בכיתה ז' היא איבדה את בתוליה עם אנדי ומאז הם תמיד מזדיינים. היא מרבה גם להזדיין עם התלמידים בתיכון גם במשרדה. כל שבוע היא גם מזדיינת עם מנהל התיכון. כל זה מתאפשר לנטשה כי היא רווקה ולא בא לה למצוא את האחד.

זואי קלארק בת 21 - מזכירה נוספת שהתקבלה לעבודה אצל אנדי לפני כשלוש שנים. גם איתה אנדי מזדיין באופן יומיומי במשרד. אחרי סיום התיכון, היא לא הלכה ללימודים באקדמיה או הלכה לשירות צבאי כי היא ממש בסיום התיכון, היא ילדה את בנה הבכור לאחד המורים בתיכון שאיתו היא ניהלה ועדיין מנהלת מערכת יחסים רומנטית ומינית. אותו המורה גדול ממנה בעשר שנים והם גרים ביחד. זואי לקחה את העבודה כמזכירה במשרד של אנדי כי זה הקל עלייה מבחינת הטיפול בבן שלה.

נטליה ג'ונסון בת 28 - למדה שלוש שכבות מתחת לאנדי. כאשר אנדי החל את לימודיו בתיכון, הוא לקח חלק בפרויקט של חונכות תלמיד שהתחיל את לימודיו בחטיבת הביניים והחונכות יכולה להימשך ולהסתיים עד סיום התיכון של החניך, כאשר החונך יכול להמשיך את החונכות במהלך לימודי האקדמיה שלו. נטליה נבחרה להיות החניכה של אנדי וכבר בפגישה הראשונה שלהם הם הזדיינו וכך נטליה איבדה את בתוליה. הם המשיכו להיפגש כחלק מהפרויקט כאשר חלק מהמפגשים הם עבור לימודים וחלק אחר הם עבור סקס. גם כאשר אנדי סיים את חלקו בפרויקט, הוא ממשיך להיפגש עם נטליה. ביומיום, נטליה עובדת כמוכרת בחנות סקס, בלילות עובדת כחשפנית וזונה במועדוני לילה ובסופי השבוע עובדת ככוכבת פורנו.

אלכסיס סילבה בת 18 - בחורה ברזילאית שהגיעה לבדה מברזיל לארצות הברית והשתכנה בעיר. לאחרונה היא סיימה את לימודיה בתיכון לצד עבודת זנות שהיא החלה כבר בגיל 12. מהרגע שהיא סיימה את התיכון, היא עובדת במשרה מלאה כזונה. בקיץ האחרון, אנדי חיפש מישהי צעירה שיכולה לבצע מופע חשפנות וסקס במסיבת רווקים לחבר טוב של אנדי שהתחתן. במשך שבועיים לפני המסיבה, אנדי בחן ובדק את אלכסיס ואלו היו השבועיים בין הטובים ביותר של אנדי עם בחורה. היא סיפקה לו סקס ומיניות ברמה הגבוהה ביותר ולכן הוא בחר בה להיות הבחורה במסיבה.

אמילי ווקר בת 31 - חברה טובה של אנדי מהתיכון. איבדה את בתוליה בגיל 12 כאשר אביה ומספר חברים שלו אירגנו מסיבה ואחת האטרקציות היה סקס עם אמילי. כבר בשנתם הראשונה בתיכון, אמילי ואנדי הזדיינו ביחד ויצאו ביחד מספר חודשים אבל הם ראו שזה רק לצורך הסקס וידעו שהם יכולים להזדיין מבלי להיות ביחד אז הם נפרדו. באקדמיה, אמילי למדה ביחד עם אנדי לאותו תואר ראשון במשפטים. היא עובדת כעורכת דין פלילית.

גרייס מרטין בת 31 - חברה טובה של אנדי מבית הספר היסודי. בתום מסיבת הסיום של השכבה שלהם כאשר הם נפרדו מבית הספר היסודי ועמדו לעלות לחטיבת הביניים, גרייס ואנדי ברחו לאחת הכיתות ושם גרייס איבדה את בתוליה. הם המשיכו ביחד גם לחטיבת הביניים וגם לתיכון. גם בסיום התיכון, דרכיהם לא התפצלו והם למדו באותה אוניברסיטה. גרייס למדה באוניברסיטה לימודי תואר ראשון בפסיכולוגיה וכיום היא פסיכולוגית מקצועית.

חברים ודמויות גבריות נוספות:

אוליבר פארקר בן 37 - אחיה הגדול של אשלי.

ריאן האנט בן 31 - חבר ילדות עוד מהגן.

אדריאן גונזלס בן 31 - חבר מהתיכון.

תומאס ג'רמי בן 31 - חבר מבית הספר היסודי

אנדרו פוקס בן 31 - חבר מהאוניברסיטה.

כריסטופר נלסון בן 31 - חבר מהתיכון.

אהובה: לאנדי אין אהובה ברורה. מבחינתו, כל בחורה שהוא רוצה לזיין, לבלות, להנות איתה היא פוטנציאל לאהובה.

מראה: בחור גבוה ומרשים, בעל שיער בלונדיני מבריק ועיניים שהן תערובת מרהיבה של ירוק וכחול. פניו נראים כמו יצירת אומנות, עם תווי פנים מושלמים ומבט שמצליח לרגש ולהשאיר רושם חזק.

אופי: חכם, פיקח, שנון, אסרטיבי, כריזמטי, ממוקד מטרה ועוד יבוא במהלך השירשור.

מצב כלכלי: אנדי נמצא במצב כלכלי מעולה. כעורך דין מצליח עם ביטחון עצמי גבוה ותכונות כמו חוכמה ויכולת ניתוח חדה, הוא השיג הצלחה מקצועית רבה. הוא מנהל משרד פרטי מצליח, מה שמאפשר לו להחזיק אורח חיים נוח וליהנות מהכנסות גבוהות. השקעותיו הן חכמות והוא מנהל את כספיו בצורה מקצועית, מה שתורם למצב הכלכלי החיובי שלו.

רקע:
אנדי נולד למשפחה מבוססת כלכלית. הוא בן יחיד להוריו, מייקל בן 51 ואריאנה בת 50. הוריו שמו לו דגש על הצלחה והשכלה גבוהה, והיה ידוע בילדותו כאדם חכם עם יכולת להבין דברים במהירות. מגיל צעיר, ניכרה התשוקה שלו לעולם המשפטים, מה שהניע אותו להצטיין בלימודים ולהגיע למוסד אקדמי נחשב.
במהלך הילדות עד שהחל יסודי, הוא תמיד שמע את הרעשים מהסקס של הוריו והתעניין בזה. אחרי התעניינות קצרה, הוא החליט לשמור על עצמו עד שהוא ממש ירצה. במהלך כיתה ו', זמן מסוים אחרי שחגג 12, אנדי איבד את הבתולין שלו. אחת המורות הייתה חמה עליו כבר מהיום הראשון ללימודים ופשוט מאותו יום היא גם שמרה עליו שאחרת לא תתפוס אותו לסקס ראשון. ביום של הסקס עם המורה, הוא קיבל ממנה עונש של ריתוק כאשר המורה התכוונה להזדיין איתו. בגלל שרק הוא קיבל עונש, אז המורה הזמינה אותו לבצע את העונש במשרד הפרטי שלה וכך קרה שאנדי זיין את המורה על השולחן שלה במשרד.
מאז אותו סקס, הוא צבר ניסיון מיני עם בחורות אחרות ומגוונות. בגיל 14 במהלך לימודיו בחטיבת הביניים, הוא הוזמן למסיבת סקס על ידי בחורה איתה הוא היה מזדיין באופן קבוע. במסיבה, הוא פגש באווה, בחורה בת 18, בתולה שעדיין לא ביצעה את הסקס הראשון וחיכתה לבחור הראשון הנכון לעשות זאת. אותו הבחור היה אנדי ובמשך כל הערב של המסיבה הם הזדיינו והמשיכו עם הסקס בביתה של אווה לאורך כל הלילה. אחרי המסיבה, הם התחילו לצאת קבוע ואווה נשארה כיתה אפילו עדי שתוכל לבלות עם אנדי עוד שנה בבית הספר. בהיותו בן 16, אווה ילדה לו בת בשם אמה אחרי תהליך ארוך של לידה וסירוב של אווה ללדת, מה שלא התקבל בסוף. בעקבות המצב שנוצר, הם התגרשו והסכימו על משמרות משותפות. רוב השבוע אמה מבלה בבית של אווה ובסופי שבוע היא תמיד נוסעת לאנדי. הגירושין של אנדי מאווה הקלו עליו מאד והוא חזר לבלות עם בחורות אחרות, לא שהוא לא עשה כאשר היה עם אווה, פשוט הוא עשה את זה הרבה יותר.
הוא החל את לימודי תואר הראשון במשפטים באוניברסיטה ממש מיד אחרי התיכון. במהלך הלימודים באוניברסיטה, הוא התגורר בדירה גדולה יחד עם נטשה, אמילי וגרייס ואדריאן. בשנתו השלישית באוניברסיטה, הוא החל לעבוד במשרד עורכי דין מוביל, שם הראה כישורים יוצאי דופן בתחום. הוא נשאר לעבוד באותו משרד גם לאחר סיום לימודיו באוניברסיטה. בגיל 23, הוא הקים בעצמו משרד פרטי של עורכי דין, המשרד עצמו נמצא בקומה הכי עליונה של בניין מרכזי וגבוה במרכז העיר. בתור עורך דין, הוא מתעסק עם ענייני מסחר וזכויות רכש. עם השנים, התפתח למומחה בתחום המשפטים, ובזכות מקצועיותו וביטחונו העצמי, הצליח להרוויח מוניטין של עורך דין בעל יכולת גבוהה, אמין ומוערך.
לצד הצלחתו המקצועית, הוא מנהל אורח חיים נוח ומפנק. יש לו בית קרקע מרהיב במרכז העיר, רכבים יוקרתיים ואורח חיים פעיל הכולל מסעדות, טיולים ואירועים חברתיים. הוא נהנה מהחיים, אך תמיד שואף להמשיך ולהתקדם בעבודתו ובתחומים נוספים שהוא מתעניין בהם.
כמו כן, הוא מנהל את כספיו בצורה חכמה, עם השקעות נבונות בתעשיות שונות, מה שתורם למצב הכלכלי המוצלח שלו. הוא מעורב בפעילויות חברתיות לקהילה, מה שמוסיף למעמדו החברתי ולתדמית החיובית שלו.

הערות: טוב, זה הטופס של הדמות שלי. אני מקווה שזה בסדר.
שיהיה לנו בהצלחה!
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:15 am

אני קמה בבוקר. זה היום הראשון ללימודים אני סוף סוף מתחילה תיכון. אני קמה מהמיטה עושה את ארגוני הבוקר שלי ומתלבשת התלבושת אחידה של חצאית קצרה וחולצה מכופתרת עם עניבה.
כשאני יורדת למטה אני שומעת קולות מהמטבח. אמא כנראה אירחה אנשים בלילה והם נשארו לארוחת בוקר.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:19 am

היו שני גברים שלא היו מוכרים שלך והם ישבו בשולחן האוכל. אווה עבדה במטבח והכינה ארוחת בוקר.
~~~
גם אני קמתי בבוקר, אבל לא הייתי חייב להגיע אל המשרד כל כך מוקדם. לילה קודם ביליתי עם נטשה והיא קמה מאוד מוקדם אז הייתי לבדי בבית שלי.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:21 am

לא הסתכלתי אפילו על הגברים. ידעתי שהם בכל מקרה רק הגיעו כדי לזיין את אווה ואז ללכת ואני לא אצטרך לראות אותם שוב. הכנתי לעצמי אוכל לשאר היום "מתרגשת להתחיל את הבית ספר?" אווה שאלה אותי.
~~~
לילה קודם נטשה נתנה לך לעשות בה כרצונך. כל הבנות שבילת איתן היו מוכנות לתת לך לעשות בהן ובגופן כל מה שרצית. היה כל כך כיף שבחנות פשוט נמרחו עליך והיו מוכנות לפתוח את הרגליים גם בלי שתבקש.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:24 am

אווה הייתה עירומה לגמרי ותוך כדי הגישה את ארוחת הבוקר לשני הגברים.
~~~
נהנתי מכל רגע עם הבחורות שלי. אהבתי שהן נותנות לי את השליטה בהן וגם אם לא, אז אני לוקח את השליטה.
קמתי מהמיטה והלכתי לעשות את ארגוני הבוקר שלי.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:27 am

"מאוד מתרגשת" אמרתי חצי באדישות. לא רציתי להראות שאני מתרגשת באמת. אחד הדברים תפס את אווה כשהיא עברה לידו. הוא משך אותה אליו "תרכבי עלי בובה עוד לא ניצלתי את כל הכסף ששילמנו לך".
~~~
אשלי אמרה לך שהיא רוצה להיפגש איתך במשרד לפני תחילת העבודה. ידעת שיש לה משהו לומר לך מלבד הרצון שלה שתקרע לה את הצורה בסקס על השולחן במשרד שלך.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:30 am

"תכף, מאמי, יש לנו את כל הבוקר" היא אמרה לו
~~
בדיוק נזכרתי במה שאשלי אמרה לי ומיהרתי בהתארגנות כדי לצאת אל המשרד.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:31 am

"זה בסדר אני גם ככה הולכת". יצאתי מהבית כמה שיותר מהר הולכת אל הרכב שלי. אתה קנית לי את הרכב ליום ההולדת 16 שלי. רכב קטן וחמוד בצבע אדום מטאלי.
~~~
לא היה לך הרבה דברים שהיית צריך לעשות ולכן יכולת לצאת מהר.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:34 am

(את מתכוונת 15?)
סף ההתרגשות שלך עלה ככל שהיית קרובה יותר אל בית הספר. כל חברותייך מחטיבת הביניים המשיכו יחד איתך.
~~~
נסעתי לכיוון המשרד וכבר פנטזתי על הכוס של אשלי.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:37 am

(אה כן נכון. מותר להם בכלל לנהוג בגיל הזה? נעשה שכן)
בדרך לבית הספר אספתי את ברוק ועכשיו נסענו ביחד מקשיבות לשירי פופ הקולי קולות.
~~~
כאילו היא קראה את המחשבות שלך קיבלת הודעה מאשלי. היא שלחה לך תמונת תקריב של הכוס שלה כשהוא פעור ושתי אצבעות שלה חופרות כבר בתוכה מאוננות לה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:40 am

(זה שירשור, אפשר להחליט כפי שאנחנו רוצים)
"מתי אנחנו כבר מגיעות? אני רוצה לראות כבר את המורים החדשים.." ברוק אמרה והבנתי מיד למה היא באמת רוצה.
~~~
זה כבר חירמן אותי. הגברתי את המהירות של הרכב כדי שאגיע יותר מהר. כבר לא יכולתי לחכות.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:44 am

(מעולה)
"אני רק צריכה למצוא חנייה חתיכת זונה שכמותך" צחקתי על ברוק. "שמעתי שיש לנו מורה חדש להיסטוריה" ברוק התעלמה ממני "רק בן 34" "ונשוי פלוס שניים" מיהרתי להוסיף
~~~
הזין שלך היה קשה כבר מהבוקר והתמונה של אשלי רק גירתה אותך יותר. יכולת לראות לפי התמונה שהיא כבר במשרד שלך
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:46 am

"הוא הולך לחגוג עליי בוודאות, מבחינתי כל יום אני באה אליו" ברוק אמרה לך. ברוק לא שמה כוס על הלימודים שלה ומבחינתה היא ראתה רק סקס.
~~
החניתי את הרכב בחנייה של הבניין ומיהרתי אל המשרד.
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:49 am

כשפתחת את הדלת היה לך את המראה הכי יפה על השולחן. אשלי ישבה על הרגליים מפוזרות בצורה מאוד גמישה. כל היד שלה כבר חופרת בתוך הכוס שלה והראש שלה זרוק לאחור בעיניים עצומות בהנאה.
~~~
"אם יש לו שני ילדים הוא בוודאות יודע מה לעשות עם הזין שלו" הסכמתי איתה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:53 am

התחלתי כבר להתפשט בעצמי. פשוט לא רציתי לבזבז זמן וכבר לזיין את אשלי. התקרבתי אלייה כאשר אני זורק את בגדיי לעבר הספה.
~~
"אני רק מקווה שהזין שלו גדול" היא אמרה לך
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:54 am

היא הייתה כל כך עסוקה בתוך עצמה שהיא אפילו לא שמה לב אליך. היא הזיזה את כל הדברים שהיא על השולחן שלך כדי שלא יפריעו לה.
~~~~
"אני גם מקווה בשבילך" אמרתי לה והחנתי את הרכב החנייה שקרובה מאוד לבניין של בית הספר
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:56 am

התקרבתי אלייה עוד עד ששמתי את ידיי וכך היא הבינה שזה אני. היא הפסיקה את האוננות שלה והוציאה את אצבעותייה מהכוס שלה. היא פקחה את עיניי ואז הסתכלה עליי בהפתעה, "אנדי, הגעת!"
~~~
"מה איתך?" ברוק שאלה אותך
חזרה למעלה Go down
Twssk

Twssk

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 11:59 am

"הגיע הזמן" היא קפצה מהשולחן ונישקה אותך בלהט מצמידה את הכוס החם והרטוב שלה ליד שלך "התחלתי להשתעמם. אתה יודע שאני חייבת את הזין שלך בתוכי דופק אותי בלי רחמים כדי לגמור".
~~
משכתי בכתפי "כרגיל הולכת ללמוד"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++   שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++ EmptySat Jul 20, 2024 12:00 pm

המשכתי לנשק אותה ביותר להט תוך כדי שאני דוחף אצבעות אל הכוס שלה כדי להרגיש כמה חם הוא ורטוב הוא.
~~~
"אמה, את יודעת למה התכוונתי" היא אמרה לך בפנים רצינות
חזרה למעלה Go down

שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 8לך לעמוד : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» אשכול רעיונות - שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» אשכול רעיונות - כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» שירשור לי ולפוטרהד - PP18+!