changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next
מחברהודעה
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1776

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 Empty
הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:27 am

בן לא הרפה ורק המשיך להגביר והפך את הסקס למאד אלים מבחינתך.
~~
"ברור" אמרתי לה. משכתי אותה אל עבר חדר השינה שלי. החדר הקודם היינו במשרד הפרטי שלי.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

מספר הודעות : 393

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:28 am

הרגשתי שאני מתחילה לדמם אבל לא היה לי אכפת אהבתי את הכוחניות שבה בן לקח קודם כל את מה שהוא רוצה.
~~~
היא דחפה אותך על המיטה שלך ועלתה מעליך רוקדת בחושניות כדי לגרות אותך
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:31 am

ועדיין בן לא הביא אותך למצב שבו תרגישי ממש גיהנום כמו שאת מרגישה אצלי לפעמים.
~~~
נשכתי מעט את שפתיי כאשר אשלי רקדה בחושניות וכל כך גירתה אותה. זה היה מחרמן.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:33 am

אהבתי את הדרך בה אתה מנצל כל חלק בי לסיפוק שלך. לבן היה פוטנציאל אבל היה חסר לי עוד. הכי אהבתי שחנקת אותי תוך כדי סקס.
~~~
היא הזיזה את הכוס שלה על הגוף שלך וליטפה את השדיים שלה צובטת ומותחת את הפטמות שלה עד שהן התקשו
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:35 am

"בטח כבר גמרת כמה פעמים, לא?" בן אמר לך. הוא לא שם לב לזה בכלל.
~~~
מתישהו תפסתי בה כדי למצוץ וללקק את הכוס שלה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:36 am

"אתה לא מבין איזה גמירות חזקות יש לי" אמרתי מנשקת אותו. ידעתי שכמו שבחנות רגישות בחזה גם הגברים. נישקתי את החזה שלו תופסת את הפטמה שלו בשפתיים שלי.
~~~
אשלי התיישבה עליך נותנת לך גישה נוחה לכוס שלה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:39 am

בן נאנח מעט. הוא לא היה רגיל שבנות היה מבצעות לו את המהלך הזה.
~~~
הכוס של אשלי וכל הגוף שלה היה כל כך חלק, ללא שערות בכלל וזאת הייתה סיבה מספיק טובה להנות מהליקוקים והמציצות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:40 am

העמדתי פנים שאני יונקת ממנו מפעילה את אותה מיומנות כמו כשאני מוצצת לו את הזין. השתמשתי בלשון שלי כדי להתגרות בו.
~~~
מעליך אשלי גנחה בהנאה מעודדת אותך לתת לה עוד לפני שהיא גומרת
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:43 am

הפעם בן התמסר אל הנגיעות שלך ולא עשה כלום לגופך.
~~
העברתי את הלשון שלי על הכוס שלה ממש במהירות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 1:46 am

העברתי את השיניים שלי בעדינות על העור שלו והרגשתי אותו גומר בתוכי. התקנות "בוא למיטה אני אמות לך עד שתרדם" הבטחתי לו. התנגבנו קצת והלבנות לחדר שלו. הוא נשכב במיטה ואני ישר נשכבתי בין הרגליים שלו מכניסה אותו לפה שלי.
~~~
אשלי שכבר הייתה מעבר לחרמנית ומגורה פשוט גמרה אחרי עוד כמה דקות. "גאד אנדי אני לא יודעת עוד איך לומר לך כמה אתה מושלם בכל קנה מידה אפשרי" היא נאנחה "לעבוד על כך שתכניס אותי להריון יהיה כל כך כיף"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 2:32 am

(כאילו ברוק תירדם במהלך מציצת הזין של בן?)
"אוהה כןןן, ברוקק" בן נאנח בעונג כאשר מצצת לו את הזין. זה היה מעניין לראות אם עדיין בן יוכל להירדם כאשר את עסוקה בליקוק ומציצת הזין שלו.
~~~
"גם את מושלמת, אשלי וביחד אנחנו ממש זוג מושלם" אמרתי לה, "להכניס אותך להיריון זה ממש חלום שלי" הוספתי. משכתי אותה אליי וליטפתי את שערה הבלונדיני. שני הפרצופים שלנו היה אחד מול השנייה ופשוט הבטנו אחד בשנייה באהבה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:19 am

(כן כמו תינוק עם מוצץ)
טיפלתי בו טוב טוב מעבירה את לשוני על כול האורך שלו מכניסה אותו כמה שיותר עמוק לתוך הפה שלי יודעת לענג את הגבר שאני איתו בצורה מושלמת.
~~~
היא נישקה אותך בתשוקה "שתכניס אותי להריון זה גם היה החלום שלי מאז שזיינה אותי בפעם הראשונה" היא מלקקת את השפתיים שלך "אתה זוכר את זה?"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:24 am

בן המשיך להיאנח. הוא כבר החל לפהק ועמד להירדם.
~~~
"זה לפני איזה 13 שנה פחות או יותר, אבל למה שאשכח?" אמרתי לה אחרי בין הנשיקות שלנו.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:27 am

רציתי שירדם כשהוא בשיא שלו ויחלום עלי חלומות רטובים.
~~~
"אמרת לי לבוא אילך אחרי בית הספר כי יש לך משהו לתת לי" היא מזיזה את הכוס החלק שלה על הזין שלך "אתה יודע שכבר אז קיוויתי שזה יהיה הזין הגדול והקשה שלך?"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:30 am

בן נרדם כאשר את עוד מוצצת לו.
~~
"וואלה, ממש רצית לאבד איתי את הביתולין, אה?" אמרתי לה. הייתי קרוב להחדיר לה את הזין שלי אל הכוס שלה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:34 am

חייכתי כשאר ראיתי את זה. המשכתי למצוץ לו מתחילה להירדם גם.
~~~
"לספר לך סוד?" היא התנשמה בכבדות חרמנית מכל המשחקים האלו "כמה ימים לפני זה אווה אחותך הראתה לי תמונה של הזין שלך ומאז כל הזמן פנטזתי עליו"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:38 am

עינייך כבר נעצמו מעצמם והזין של בן היה בפה שלך עדיין.
~~~
"הייתה לי הרגשה שאווה תעשה את זה, היא ממש רצתה שאני כבר אזיין אותך ואקח לך את הביתולין" אמרתי לה, "את יודעת מה אני עוד מרגיש?" הוספתי, משכתי אותה שתיהיה מעליי ואז החדרתי את הזין שלי אל הכוס שלה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:42 am

(אז נעבור לכתוב רק אצלך עד הבוקר)
~~~
אשלי נאנחה בהנאה מההרגשה שלך שוב ממלא אותה. לא משנה כמה הזדיינתם היא תמיד רצתה עוד. "מה עוד אתה מרגיש אהובי?"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:43 am

"אני מרגיש שבא לי לעשות איתך לילה לבן עד שנירדם והזין שלי יהיה בתוך הכוס שלך" אמרתי לה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 21 EmptyThu Jul 18, 2024 7:45 am

"זה כאילו קראת את המחשבות שלי" היא נאנחת תוך כדי דיבור "אל תרחם עלי עכשיו אני רוצה שתזיין אותי כשאתה חושב רק על עצמך"
חזרה למעלה Go down

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
חזרה למעלה 
עמוד 21 מתוך 39לך לעמוד : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 39  Next
 Similar topics
-
» אשכול רעיונות - כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» אשכול רעיונות - שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» שירשור לי ולפוטרהד - PP18+!
» YNWA ןLTSL לא מקבלים ריתוק PP18++