changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Next
מחברהודעה
Summerbrizz

Summerbrizz

מספר הודעות : 393

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 Empty
הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 8:42 pm

חזרתי לשבת עליו כי עדיין הייתי חרמנית וקיוויתי שאולי יהיה לו עוד כוח לעוד סיבוב. "כמה הוא מתכוון לשלם?"
~~~
"אנדי?" שמעת קול מוכר מאחוריך
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1776

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 8:43 pm

זה היה באמת קול מוכר ונעים. הסתובבתי כדי לראות מי זאת.
עדיין הייתי עירום.
~~~
"תציעי מחיר הגון והוא יהיה מוכן לשלם כמעט כל מחיר" הוא אמר לך
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 8:45 pm

אשלי עמדה שם לבושה בשמלה שקופה שלא הסתירה כלום "חשבתי שראיתי את התחת המושלם שלך פה"
~~~
התחלתי להזיז את היד שלי על הזין שלו בניסיון להעמיד אותו שוב "אני אצטרך לדבר עם אח שלי אם הוא ירשה לי" אמרתי "לאבא שלך גם יש זין מדהים כמו שלך?"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:15 pm

"אשלי, וואו, את נראית מדהים, מה שלומך? כמה זמן כבר לא נפגשנו? מאז סוף שבוע האחרון?" אמרתי לה בחיוך והתקרבתי אלייה על מנת לחוש אותה וגם לנשק אותה בלהיטות.
~~~
"תראי, הוא נחשב חיית סקס, אני מאמין שהוא עדיין כזה" הוא אמר לך ונאנח לאור האוננות שלך בזין שלו.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:17 pm

"את הנראה לא רע בעצמך בכלל" היא החמיאה לך "שמעתי שמישהו מסתובב ומזיין בנות בלי חשבון באזור. ידעתי שזה חייב להיות אתה" היא נתנה לך לנשק אותה.
~~
"מצחיק לשמוע בן אומר על אבא שלו שהוא חיית סקס" נישקתי את החזה שלו ממשיכה להעלות ולהוריד את ידי על כל האורך שלו. "אתה רוצה מציצה?"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:20 pm

"מי זה כבר יכול להיות?" אמרתי לה וצחקקתי, ממשיך את הנשיקה שהתחלתי במשך כמה שניות עד שהפסקתי.
"בא לך לבוא איתי לאיזו חנות בגדים? אני חייב לשים עליי איזה משהו" אמרתי לך, "בדרך אני אספר לך איך הגעתי למצב של זיונים של בנות בלי חשבון" הוספתי
~~~
"כן, תמצצי" הוא אמר לך, "למה מצחיק?" הוא שאל אותך
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:22 pm

היא נצמדה אליך "אני מוכנה לבוא איתך לחנות בגדים בתנאי אחד" היא העבירה את ידה על הזין שלך "אם תזיין אותי בדוגי בתא מדידה".
~~~
המשכתי לרדת עם הנשיקות שלי יודעת להוציא ממנו את גניחות ההנאה הרמות ביותר. "כי ילדים בדרך כלל לא רוצים לדבר על ההורים שלהם עושים סקס". נישקתי את הקצה של הזין שלו בהתגרות.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:30 pm

"אני רוצה הרבה יותר מדוגי" אמרתי לה ותפסתי בשני ישבנייה.
~~
"אני ואבא שלי די פתוחים בנושא הזה" הוא אמר לך. הוא רצה כבר שתתחילי למצוץ.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:32 pm

"תעשה בי מה שתרצה התגעגעתי אליך" היא נתנה לך למחוץ לה את הישבן. "יש לי שעתיים פנויות ואני רוצה למלא אותן בך ממלא אותי"
~~~
"חשבת פעם לזיין ביחד איתו את אותה הבחורה?" התחלתי למצוץ לו את הזין ממש שואבת אותו לתוך הגרון שלי
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:34 pm

(מה שעתיים? אני חשבתי שהם הולכים לבלות את הערב ואחר כך היא תלך לישון איתו)
"אז יאללה" אמרתי לה ומשכתי אותה לעבר חנות הבגדים הקרובה.
~~
"כן, האמת שזה פנטזיה שלו, של אבא שלי" הוא אמר לך, נאנח מעט.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:36 pm

(אה סבבה היא תבטל את התוכניות שלה אז)
נכנסתם פנימה והיא משכה אותך אחריה אוספת כמה בגדים בדרך כדי שתוכל למדוד אותם אחר כך.
~~~
חירמן אותי לחשוב על אבא ובן מזיינים אותי בחדירה כפולה. הוצאתי אותו מהפה שלי "אז אולי נלך לעשות לאבא שלך אודישן? אם אוהב את איך שהוא דופק אותי אני אקח את העבודה"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:39 pm

(היא אחת הבחורות שאני ממש חם עלייה)
"שכחת גם הלבשה תחתונה" אמרתי לה. אם כבר היא בוחרת לי, אז עד הסוף.
~~
(האמת שזה קרה כבר עם סמואל ואנדי, אומנם לא בשירשור, אבל קרה בעבר של הדמויות)
"אפשר כבר הערב, אמא שלי לא בבית לכמה ימים" הוא אמר לך.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:42 pm

(אז יאללה)
אשלי הסתובבה אליך "אני מעדיפה אותך ככה בעירום מלא אבל אם אתה מתעקש" היא בחרה גם כמה בוקסרים עם פתח מיוחד מקדימה שאפשר לפתוח ולשלוף את הזין אם רוצים
~~~
(חחח שכחתי)
הסתכלתי על הזקפה האדירה שלו "אז אתה רוצה ללכת עכשיו לבלות קצת אצלך בבית עם אבא שלך או שאני אשחרר לך את את הלחץ בין הרגליים ואז נלך?"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:45 pm

(התחברתי לצ'אט אם בא לך)
"לא בהכרח שהבגדים הם לעכשיו, הם בעיקר לבית" אמרתי לה, "וגם לא נראה לך שהשעתיים שלך יספיקו לנו, אני תכננתי בילוי הרבה יותר ארוך" הוספתי
~~~
"מה אתה עדיף?" הוא שאל אותך
(נראה לי שתמציאי שמות לשתי הדמויות של הקפטן ואביו)
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:48 pm

(מתחברת)
אשלי מוציאה את הטלפון שלה "אז אני אבטל את כן התוכניות שלי להיות ואעמוד לרשותך" היא נצמדה אליך "אני אעשה כל מה שתאמר לי לעשות".
~~~
(בן לקפטן ואדמונד לאבא)
קמתי ממנו "בוא ניסע אליך הביתה ואני אמצוץ לך תוך כדי נסיעה" זכרתי שיש לו בריכה בבית וממש רציתי להיכנס אליה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:51 pm

משכתי אותה אל אחד התאים הגדולים, שם היה מספיק מקום לשים בגדים למדידה וגם לסקס.
~~~
"יאללה, מתאים לי ועוד ברכב שלי" הוא אמר לך בחיוך. בן הרגיש שהניצחון במשחק היה שווה הכל.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:54 pm

היו שם כמה שרפרפים אבל אשלי הפנתה אליך את הגב שלה ומעכה את החזה שלה על המראה "בוא וזיין אותי" היא הניעה את הישבן שלה בצורה מגרה.
~~~
"ברור ששלך" צחקתי "אני לא יכולה לנהוג ולמצוץ בו זמנית" לא טרחתי ללכת לאסוף בגדים. הלכתי לידו עירומה לחלוטין
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:57 pm

(כמה זמן שרציתי לכתוב סקס עם הבחורה הזו)
התקרבתי אל מאחוריה ובלי לבזבז זמן מיותר, החדרתי את הזין שלי אל הכוס שלה. אשלי כבר הורידה את השמלה שלה עוד לפני והייתה עירומה לגמרי.
~~~
"לא לוקחת את הבגדים?" הוא שאל אותך
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 9:59 pm

(אז יאללה תתפרע)
היא התחילה לגנוח בהנאה כמעט מיד מרגישה טוב איך הזין שלך חודר לתוכה ודופק אותה ממש עמוק.
~~~
"אתה חושב שאני צריכה?" העברתי יד בחושניות על הגוף שלי "חשבתי שאתה אוהב אותי ככה"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 14 EmptyTue Jul 16, 2024 10:02 pm

דפקתי אותה מאד עמוק ובכוח רב. הפעלתי כבר את כל הכוח שלי על אשלי.
המרכז המסחרי השתמש באותה טכנולוגיה צילום איכותית כמו שנמצאת באצטדיון של האוניברסיטה בכל המרכז וגם דרש זאת בחנויות השונות, אז גם בתאי המדידה היו מצלמות.
~~
"מבחינתי אני אעשה לך את העבודה ואקח לך אותם עבורך" הוא אמר, תפס בבגדייך וחזר אלייך במהירות.
חזרה למעלה Go down

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
חזרה למעלה 
עמוד 14 מתוך 39לך לעמוד : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 26 ... 39  Next
 Similar topics
-
» אשכול רעיונות - כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» אשכול רעיונות - שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» שירשור לי ולפוטרהד - PP18+!
» YNWA ןLTSL לא מקבלים ריתוק PP18++