changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Next
מחברהודעה
Summerbrizz

Summerbrizz

מספר הודעות : 393

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 Empty
הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:01 am

הנהנתי "אני צריכה ללכת גם כדי להצטרף לשאר המעודדות". נתתי לו נשיקה לוהטת "נתראה על הדשא... ותזכור מה תקבל אם תנצח" לחצתי על הזין שלו כדי לעזוב אותו קשה וחרמן.
~~~
אווה נכנסה למושב שליד הנוסע כדי שהיא תוכל למצוץ לך תוך כדי נסיעה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1776

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:03 am

"אני אעשה הכל כדי שזה יקרה" הקפטן אמר בחיוך. הוא כל כך רצה שזה יקרה שהוא באמת התכוון לכל מילה שלו.
~~~
אמילי ישבה במושבים האחוריים ואוננה לעצמה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:05 am

עזבתי אותו שם והלכתי אל איפה ששאר המעודדות נמצאות. עברתי בלוקר כדי לקחת את המדים של המעודדות.
~~~
אווה אפילו לא חיכתה שתתחיל לנהוג לפני שהכניסה אותך לפה שלה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:09 am

ראית את היידן, ליאן וזואי עם המדים הסקסיים שלהן.
~~
התחלתי נסיעה לכיוון המרכז המסחרי בעיר.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:11 am

לבשנו תחתון חוטיני וחזייה חצי שקופה בתור המדים של המעודדות. כשהצטרפתי אליהן הן סטרו לתחת שלי "כבר הייתי בטוחה שלא תבואי" היידן אמרה לי כי קצת איחרתי.
~~~
אווה לקחה את הזמן שלה עם המציצה שלך כי היא לא התכוונה לגרום לך לגמור רק לשמור על הזקפה בשביל ההתערבות
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:16 am

היא חייכה אלייך ומשכתה אותך אלייה. ידעת שנבחרת המעודדות מכילה לסביות, דו-מיניות וסטרייטיות.
היידן נישקה אותך בלהט.
~~~
כאשר הבנתי את הכוונה שלה, לא הבנתי את הצורך כי זה יכול לפעול לרעתה בהתערבות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:18 am

צחקתי תוך כדי נשיקה "רק רציתי לוודא שלשחקנים שלנו יש מצח רוח טוב לפני המשחק" קרצתי לה ומשכתי אותה לנשיקה נוספת. כל כך אהבתי סקס שלא באמת היה לי אכפת עם מי זה.
~~~
"אני פשוט לא מסוגלת לא לעשות את זה" אווה הסבירה לך "אתה פשוט מחרמן מדי"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:21 am

"הבנתי אותך, ברוק, יא שובבה זנותית" היידן אמרה לך בין נשיקה לנשיקה. הנשיקות שלכן נמשכו במשך שניות רבות.
~~~
"תמשיכי, אווה" אמרתי לה
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:24 am

ליאן משכה אותי ממנה "אנחנו צריכות להתחיל את העידוד" ידעתי שהיא פשוט מקנאת בתשומת הלב שאני נותנת להיידן ומחפשת תירוץ.
~~~
אווה חשבה לרגע אבל במחשבה שנייה הבינה שיהיה יותר חכם לציית לך. היא פשוט חזרה למצוץ לך כמעט בולעת את הזין שלך.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:25 am

"תדברי איתי כאשר הכל ייגמר" היידן אמרה לך לפני שהיא התפנתה כדי לעשות את תפקידה כקפטנית של הנבחרת.
~~
"אין שלמות כזו" אמרתי תוך כדי אנחות קלות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:29 am

הסתכלתי על התחת שלה כשהיא התרחקה "אם לא אהיה עסוקה" צחקתי ועקבתי אחרי שאר המעודדות לדשא כדי להתחיל את העידוד.
~~~
אווה חייכה מרוצה מהמחמאה שלך. מאחורה אמילי גנחה בהנאה בזמן שאוננה לעצמה.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:34 am

הגענו אל החנייה התת-קרקעית של המרכז המסחרי. שילמתי עבור החנייה באופן אוטומט וחיפשתי אחרי מקום חנייה פנוי.
מבחינתי, זה היה הרגע שמתחילה ההתערבות והצייד אחר בחורות.
~~~
היידן לא בזבזה זמן מיותר והחלה ריקוד התפשטות כאשר היא ביקשה משאר המעודדות לעשות כמוהה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:37 am

מהר מאוד ראית שיש חנייה פנויה וממש לידה יש שתי בנות צעירות מאוד שבדיוק יוצאות מהרכב שלהן.
~~~
הכרתי את התנועות של הריקוד בעל פה ומהר מאוד שמעתי את השריקות וצעקות ההנאה מהקהל.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:41 am

חניתי ממש מהר כדי לתפוס את שתי הבנות. לא חשבתי על אווה או על אמילי.
~~~
בנבחרת היו גם כמה בנים (תחליטי כמה) כדי לעזור בתרגילים פיזיים מורכבים. שניים מהם התקרבו אל מאחוריה של היידן.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:43 am

הבנות התעכבו קצת כי הן הסתבכו עם הנעילה של הרכב שלהן.
~~~
היו חמישה בנים ועשר בנות בנבחרת. חייכתי לעצמי כשהבנים תפסו את היידן לכל הצהלות של הקהל
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:45 am

התקרבתי אל שתיהן.
"צריכות עזרה, חמודות?" שאלתי אותן. הרגשתי טרף קל.
(יכולה לתאר אותן?)
~~~
(ברוק היא חלק מהעשר?)
היידן כבר הייתה עירומה לגמרי בעקבות הריקוד הראשון. שני הבנים חדרו אלייה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 9:49 am

אחת הבנות הרימה אליך מבט תמים ממש "כן המפתח שלי נתקע, כנראה הוא קצת דפוק".
הבת שדיברה איתך הייתה נמוכה מעט, עור שזוף באופן טבעי ושיער בלונדיני ארוך פזור וגוף שדרש זיון.
היא לבשה מכנס קצר כל כך שלא הסתיר כלום וגופיה לבנה שחשפה חזה גדול. השנייה הייתה זהה לחלוטין לראשונה מלבד שהשיער שלה היה שחור.
~~~
(כן)
הם חדרו אליה בחדירה כפולה. מה שהקהל לא ידע שזה היה ממש חלק מהריקוד שהכנו
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 10:00 am

הסתכלתי עליהן וחשבתי אם הן אחיות תאומות שבסך הכל רק צבעו את השער באופן שונה. לא באמת באתי לעזור להן, אבל עשיתי את עצמי כזה. המטרה שלי הייתה לזיין אותן כהוגן.
"הוא באמת נראה תקוע, כנראה מחלודה או משהו" אמרתי לה
~~~
שלושת הבנים האחרים הלכו לשלוש בנות אחרות, אחת מהן היא זואי.
ליאן משכה אותך לנשיקה לוהטת.
"שלא תחשבי ששכחתי מה שעשית לפני שנייה עם היידן" היא לחשה לך.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 10:04 am

"כנראה... זה הרכב של אבא שלנו אז אנחנו אף פעם לא באמת משתמשות בו" היא המשיכה לדבר איתך. שמת לב שהשנייה בוהה בזין שלך כי עדיין היית ערום.
~~~
נתתי לה לנשק אותי "לא חשבתי ששכחת" צחקתי ומשכתי את היד שלה לכוס שלי שתאונן לי.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 9 EmptyTue Jul 16, 2024 10:10 am

(אוי.. שכחתי לגמרי שאנדי עירום)
הרגשתי טבעי להיות עירום, לכן היו רגעים שהייתי שוכח שאני בעירום כאשר האנשים איתי עם בגדים.
"אז עד עכשיו הוא נתן לכן עונש" אמרתי להן. תוך כדי שמתי לב לבהייה שלה. התחלתי להזיז מעט את היד שלי על הזין שלי כדי לחרמן את שתיהן.
~~~
ליאן הכניסה אצבע אחת לכוס שלך ואוננה לך.
"זה כל כך כיף כי את חלקה מושלמת" היא אמרה לך.
חזרה למעלה Go down

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
חזרה למעלה 
עמוד 9 מתוך 39לך לעמוד : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 39  Next
 Similar topics
-
» אשכול רעיונות - כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» אשכול רעיונות - שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» שירשור לי ולפוטרהד - PP18+!
» YNWA ןLTSL לא מקבלים ריתוק PP18++