changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next
מחברהודעה
Summerbrizz

Summerbrizz

מספר הודעות : 393

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 Empty
הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:26 pm

הורדתי את הכיסוי עיניים שלי והבנתי שניצלתי בנס. לא התחשק לי לחזור לכיתה אז במקום זאת החלטתי ללכת לחצר לחפש משהו מעניין לעשות.
~~~
היא גנחה בהנאה "אבל אווה קיבלה את הפרס בסוף המציצה" היא החמיצה פנים
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1776

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:29 pm

בדיוק כשיצאת מהמשרד של המנהל, הרגשת רוח יותר מידי קרירה. היה לך ממש קר, כאילו את לא לובשת כלום.
~~
"אם תתנהגי מספיק יפה, גם את תקבלי פרס" אמרתי לה בעודי מזיין אותה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:30 pm

הרגשתי את הפטמות שלי מתקשות מהקור וידעתי שאפשר לראות את זה ממש בקלות דרך החולצה שלי.
~~~
"אני נותנת לך לזיין אותי לא?" היא גנחה ואז ניסתה להפוך אתכם. היא רצתה להיות למעלה ולרכב עליך.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:33 pm

הבנים שעברו לידך שרקו לך והרגשת תוך כדי שאת עוברת לידם, את הידיים שלהם עלייך.
~~~
הפכתי אותנו בזהירות כך שהיא הייתה למעלה. היא החלה לרכב עליי. אווה צפתה בנו בחרמנות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:36 pm

נתתי להם ללטף אותי אוהבת את התחושה שאני עושה להם טיזינג. כל בן שעברתי לידו התגרה ממני.
~~~
אמילי התחילה לרכב עליך במומחיות מזיזה את מותניה במקצועיות כיאה לכך שזו באמת העבודה שלה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:38 pm

עד שנתפסת ממש ביציאה מהבניין על ידי שני בנים. הם משכו אותך לעבר אצטדיון הפוטבול.
~~
נשכתי את שפתיי בעדינות מהסקס המושלם עם אמילי. זה היה כל כך מהנה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:39 pm

הכרתי אותם בתור חלק מהקבוצה הרשמית של התיכון ולכן לא הייתי מופתעת שהם תפסו אותי. "מחפשים לפרוק מתח לפני המשחק?" שאלתי ונצמדתי לאחד מהם תוך כדי הליכה.
~~~
היא הייתה מושלם עליך, הכוס שלה חם ורטוב במיוחד בשבילך
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:42 pm

"ברור, רק איתך אפשר לפרק מתח לפני משחק חשוב ובמיוחד כשיש עוד זמן למשחק" אחד מהם אמר לך. הם הובילו אותך לתוך חדר ההלבשה באצטדיון.
~~~
הבטתי באמילי תוך כדי הסקס. כמה כיף לי שזכיתי ככה לבלות עם בחורות. הגברתי עוד את הקצב והתחלתי לאנוס את אמילי.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:44 pm

נתתי להם להוביל אותי תוך כדי שאני תוהה אם נהיה שם לבד או שיהיו שם עוד מעודדות ועוד שחקנים. קיוויתי להיות הבת היחידה שם.
~~~
אמילי שהייתה הרגילה לסקס אלים דווקא נהנתה אפילו יותר. הלקוחות בבית זונות מעולם לא ריחמו עליה. היו ערבים שהיא הייתה מסיימת כשהיא מדממת כולה.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:46 pm

היית באמת הבת היחידה שם לצד עוד ארבעה גברים מהנבחרת לצד שני הגברים שלקחו אותך לחדר ההלבשה.
~~~
ניסיתי לדחוף את הזין שלי עמוק יותר אל הכוס שלה תוך כדי הרכיבה שלה.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:48 pm

חייכתי מרוצה כשהבנים סגרו את הדלת ונעלו אותה. ככה אף אחד לא יפריע לנו. העמדתי פנים שאני משחקת עם הכפתור של החולצה שלי. "יש שישה ממכם ולי יש רק שלושה חורים מה נעשה?"
~~~
אווה שראתה מה אתה מנסה לעשות החליטה לעזור לך והתחילה לדחוף קצת את אמילי למטה על הזין שלך. עוזרת לך לשפד אותה ממש עמוק.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:50 pm

"לא בעיה להגדיל את החורים האלו ולהוסיף עוד" קפטן הנבחרת אמר. הם החלו להפשיט אותך ולהתפשט בעצמם.
~~~
מידי פעם, אווה נישקה את אמילי בנשיקות לוהטות שנמשכו כמה שניות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:52 pm

נתתי להם לקרוע ממני את הבגדים יודעת שיש לי עוד בלוקר בדיוק למצבים כאלו. זיהיתי בקלות את הקפטן של הקבוצה וניגשתי אליו קודם כול יודעת שאני צריכה הכי לכבד אותו. "אתה הראשון לבחור איפה לדחוף את הזין הגדול שלך" אמרתי לו.
~~~
אתה ואווה התעללתם באמילי ביחד
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:54 pm

הוא חייך אלייך, הוא ידע בדיוק לאן לדחוף את הזין שלו. הוא דחף אותו אל הכוס שלך.
~~
אמילי אפילו לא יכלה לגנוח כאשר אווה לא עזבה אותה והמשיכה לנשק אותה ארוכות ולהעביר לה את הרוק שלה דרך הלשונות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:56 pm

נצמדתי אליו נהנת מהתחושה שלו בין הרגליים שלי. אחד השחקנים האחרים נצמד אלי מאחור והרגשתי את הזין שלו על התחת שלי קשה ממש.
~~~
אמילי בקושי הצליחה לנשום עם כל הנשיקות של אווה והזיון שלך.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 8:58 pm

אחרי כמה תזוזות של הזין שלו, הוא דחף אותו אל התחת שלך. שחקן שלישי דחף את הזין שלו לפה שלך.
~~~
הנשימה של אמילי נעתקה ממש באורגיה הזו. גרמתי לאמילי לגמור כמה פעמים בתוך שניות בודדות.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 9:00 pm

גם עם שלושת השחקנים בתוכי עדיין הרגשתי לא ממש מסופקת. אם אחד מהם לא היה שווה אליך אפילו לא בקצת.
~~~
זה לא היה נדיר שאתה מצליח לגרום לבנות שאיתך לגמור כל כך הרבה בזמן כל כך קצר
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 9:02 pm

שלושת השחקנים האחרים חיפשו מה לעשות עלייך.
~~
יצאתי מאמילי והעפתי אותה הצידה. היא החלה להתנשם בכבדות. משכתי את אווה אליי.
חזרה למעלה Go down
Summerbrizz

Summerbrizz

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 9:03 pm

אחד מהם התקרב גם ולהתחיל להחדיר גם את הזין שלו לתוך הכוס שלי. לא היה לי בעיה לקבל שניים ביחד.
~~~
אווה נצמדה אליך "מתחשק לך אולי לצאת איתנו לאכול? התכוונו לצאת לפני שהגעת"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++   כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++ - Page 7 EmptySun Jul 14, 2024 9:05 pm

הרגשת מתיחה גדולה על הכוס שלך כאשר הוא גם חדר אלייך, אבל יכלת להתמודד עם זה.
~~~
"כן, מעולה, ככה בעירום?" שאלתי אותה
חזרה למעלה Go down

כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
חזרה למעלה 
עמוד 7 מתוך 39לך לעמוד : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 39  Next
 Similar topics
-
» אשכול רעיונות - כי כל הסקס נשאר במשפחה- אח ואחות PP18++++
» שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» אשכול רעיונות - שדי הסקס מהגיהינום- אבא ובת מזדיינים ונהנים- PP18++++++++
» שירשור לי ולפוטרהד - PP18+!