changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

"אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
מחברהודעה
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1305

"אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 Empty
הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:35 am

שלושה גברים ניגשו אל אשלי, הם תכננו לבצע בה אונס משולש. לוקאס, הלקוח מהחנות ניגש אלייך.
"היי" הוא אמר לך
~~~
נאנחתי מעט ועם זאת דרשתי את תשומת ליבן אליי ע"י משיכת שערותיהן.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

מספר הודעות : 243

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:37 am

"היי" חייכתי אליו "ביקשת בנות יפיפיות והבאתי לך אותו" הוא היה קצת מבוגר אבל זה לא הפריע לי כשהוא ליטף אותי לאט.
~~
הן צייתו לכל מגע קטן שלך. בעיקרון הן רצו לגרום לך לגמור מהר כי היה להן חדשות לספר לך
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:38 am

"כן, הן נהדרות אבל את יותר" הוא אמר לך, "בואי נשתה קצת" הוא הוסיף
~~
ניסיתי לזרז אותך כדי שאני אגמור מהר
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:40 am

הוא לקח בקבוק וודקה להושיט לי. לקחתי את הבקבוק ממני ולקחתי לגימה גדולה. המשקה שרף לי את הגרון.
~~~
אותן*
~~~
ג׳סיקה המשיכה למצוץ לך את הזין בזמן סקייט התחילה למצוץ לך גם את האשכים מעבירה את הלשון שלה על הזין שלא הצליחו להיכנס לפה של ג׳סיקה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:42 am

"את כל הבקבוק, חמודה" הוא אמר לך
~~
זה היה כל כך מענג, רציתי שהן ימשיכו עוד אבל עמדתי לגמור.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:43 am

הסתכלתי על הבקבוק ובמשיכת כתף המשכתי לשתות ממנו. לקח לי קצת זמן אבל סיימתי את כולו. בקושי הצלחתי לעמוד אחר כך
~~~
ג׳סיקה ממש שאבה אותך פנימה לתוך הגרון שלה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:45 am

הוא תפס בך והסתכל בך. הוא רצה לחדור אלייך, מה שלא עשה בבוקר.
~~~
התחלתי לגמור כאשר הזין שלי בתוך הגרון של ג'סיקה
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:46 am

הייתי כל כך שיכורה שפשוט התחלתי להתנשק איתו בלהט. פתחתי את הפה שלי ונתתי לו להיכנס.
~~~
קייט התחלפה עם ג׳סיקה כשהיא כבר לא הצליחה להמשיך לבלוע את הגמירה שלך
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:47 am

מצצת לו את הזין והוא דחף אותו עמוק אל גרונך.
~~
סיימתי את הגמירה בגרון של קייט.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:49 am

זה אפילו לא הזיז לי. הזין שלו היה כלום לעומת שלך. מצצתי לו בטירוף והוא גנח בהנאה.
~~~
קייט ליקקה את הזין שלך לוודא שהוא נקי. "יש לנו חדשות טובות לספר לך אנדי" ג׳סיקה אמרה בהתרגשות. "באנו לחגוג איתך משהו ממש משמח"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:51 am

"הרבה יותר טוב אפילו מהבוקר" הוא אמר לך.
~~~
את רוצה גם לכתוב על האחרות?
~~~
"וואלה, באמת? בואו ניכנס לסוויטה ותספרו לי הכל" אמרתי להן
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:54 am

איזה אחרות?
~~
בזמן שמצצתי ללוקאס אווה מצצה לגבר אחר. שלושה גברים ממש אנסו את אשלי, כל אחד תפס חור בגוף שלה וזיין אותה בכוח. אמילי ואנג׳לה היו משופדות כל אחת על שני גברים שונים.
~~~
נכנסתם לווילה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:57 am

שאר הבנות שאיתך, מה שבדיוק עכשיו עשית.
~~~
כל בחורה גנחה בקצב משלה.
~~~
התיישבנו על הספה בעודנו עירומים.
"ספרו לי" אמרתי להן
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 12:59 am

חחח
~~
למרות שהייתי כבר שיכורה עדיין ידעתי למצוץ מעולה. לוקאס גמר ממש מהר, הוא השפריץ על כל הפנים שלי. לפי הקולות מסביב גם שאר הבנים נהנו.
~~
ג׳סיקה התיישבה עליך "אנחנו בהריון" היא אמרה "שתינו" קייט הוסיפה "ואין לנו ספק שזה ממך"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 1:03 am

הגברים החליפו ביניהם בנשים ואלייך באו שני גברים.
~~
"וואלה, וואו" אמרתי להן. לא ידעתי מה לענות בדיוק, זאת יכולה להיות הפעם הראשונה שאני מכניס בחורה להיריון ולא רק אחת, אלא שתיים.
"שתיכן? כבר עשיתן בדיקה לעובר?" שאלתי אותן
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 1:05 am

אני לא מתנגדת כשהם נצמדים אלי. אחד מאחור ואחד מקדימה. אני מרגישה את הזין שלהם קשה כל כך.
~~
ג׳סיקה מתחילה לזוז על הזין שלך לאט אבל לא נותנת לו להיכנס לתוכה כדי להתגרות בך. "עשינו בדיקה, שתינו בהריון ממך" קייט מסבירה "ולשתינו יש בנות"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 1:07 am

אחד מהם היה קרוב לחדור אלייך, אל הכוס.
~~~
"אז זאת פעם סיבה לחגיגה" אמרתי בחיוך וגרמתי לג'סיקה להכניס את הזין שלי אל הכוס שלה.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 1:08 am

"אנדי לא מרשה" מלמלתי אבל בתכלס לא התנגדתי להם יותר מדי.
~~
היא גנחה בחוזקה כשנכנסת בכל הכוח לא מרחם עליה בכלל. קייט נישקה אותך מעודדת אותך לאנוס את ג׳סיקה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 1:10 am

אחד הגברים חדר אלייך לכוס והגבר השני חדר אלייך לתחת.
~~
ממש אנסתי את ג'סיקה תוך כדי שאני מפעיל את הכוחניות שלי עלייה.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 8 EmptyTue Mar 28, 2023 1:12 am

שני הגברים לא ריחמו עלי בכלל. הם גררו אותי לשולחן והשכיבו אותי עליו.
~~~
קייט וג׳סיקה אהבו שאתה לא מתחשב בהנאה שלהן אלא לוקח בכוח את מה שאתה רוצה
חזרה למעלה Go down

"אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"
חזרה למעלה 
עמוד 8 מתוך 25לך לעמוד : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 16 ... 25  Next
 Similar topics
-
» "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS" - רעיונות
» אשכול רעיונות YNWA וLTSL
» אשכול רעיונות - YNWA ו-Stillinsight
» YNWA ןLTSL לא מקבלים ריתוק PP18++