changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

fukaboy ולי משפחה מושלמת

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
מחברהודעה
LTSL

LTSL

מספר הודעות : 451

fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyTue May 12, 2020 11:59 pm

השתתקתי מיד מלבד הגניחות ככול שהסקס התלהט יותר. נישקתי את הצוואר שלך כי לא הסכמת לי לנשק אותך על הפה
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

מספר הודעות : 51

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:00 am

הפלקתי לך בכיף שלי "תסתובבי" יצאתי ממך וסובבתי אותך בגסות לכיור חודר שוב מאחור
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:03 am

נאלצתי להחזיק בשיש של הכיור. הסתכלתי דרך המראה החזה שלי קיפץ בגלל התנועות. זה היה מדהים "אני קרובה" מלמלתי
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:04 am

תפסתי בציצי שלך ומעכתי אותו "תגמרי בשבילי" התחלתי לירות מטחי זרע חם לתוכך
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:06 am

נאנחתי באכבזה אחרי שיצאת והרגשתי ריקה למטה. התחת שלי עוד היה מלא וזה הגביר את התחושה הריקה
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:10 am

"אל תשכחי לקחת את הכדורים שלך ממש לא מתחשק לי שתכנסי להריון ממני" צבטתי את הפטמה שלך "למרות שזה יכול להיות מדהים לינוק מזה" כבר התחלתי לחשוב על ניתוח שיגרום לך לייצר חלב
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:11 am

נרעדתי ידעתי על מה אתה חושב וזכרתי שקראתי מאמרים על כך שהניתוח יכול להיות כואב ולפעמים יש סיבוכים. אבל גם ידעתי שאם תגיד לי אני אעשה את הניתוח "מה לעשות עכשיו?"
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:15 am

"לכי תכיני לנו ארוחת בוקר. תכיני לחמישה כי לילי ודינה בדרך לפה לעשות כיף" לילי ודינה היו זוג אחיות שבילינו איתם כבר הרבה פעמים
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:17 am

לא אהבתי את לילי כי היא תמיד צבטה אותי ודחפה לי אצבעות בכוח אבל לא העזתי להתנגד "אתה תוציא לי את הפלאג?" שאלתי כי זה לא היה נוח בכלל והוא רק המשיך למתוח אותי
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:21 am

"למה שאוציא לך?" תפסתי בשיער שלך ומשכתי אותך אלי ממנו "אני אוציא אותו כשיתחשק לי תזכרי מה אמרתי לך היום אנחנו הולכים לקרוע אותך מכל חור אפשרי ולכן את צריכה הכנה"
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:23 am

ניסיתי ללכת אל המטבח וכל צעד שלי גרם לפלאג להיות מורגש יותר. "אני לא חושב שראיתי משהו יפה יותר מזה" מתיו גיחך "תרכבי עלי"
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:27 am

דפיקה בדלת אז הלכתי לפתוח. דינה ולילי עמדו שם כרגיל לבושות בבגד שקוף לחלוטין ושום דבר מתחת. משכתי את לילי אלי וחדרתי אליה מיד
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:38 am

"דאדי אמר לי להכין ארוחת בוקר-" מתיו קם "אז נראה כמה טוב את מכינה בזמן שאני מזיין אותך" הוא נעמד מאחורי וחדר לתוכי
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:41 am

דינה קינאה אז היא התחילה להתמרח עלי בניסיון לגרות אותי "עוד מנט יגיע התור שלך" הבטחתי לה
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:42 am

היה ממש קשה להכין את ארוחת הבוקר כשמתיו כל הזמן הזיז אותי. הוא גמר פעם אחת ומיד התחיל שוב הזין שלו נעמד שוב בתוכי תוך כמה שניות
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:45 am

לילי הייתה מעולה דפקתי אותה על הדלת הפתוחה ומי שעבר ברחוב היה יכול לראות אותנו.
------
מתיו לחץ קצת על הפלאג שבתוכך "מעניין אם את כבר רחבה מספיק שאכנס גם"
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:48 am

היו כמה אנשים שעברו. חלק קראו אליכם קריאות של כעס ושדברים כאלו עושים בדלתות סגורות וחלק דווקא עודדו אותך לדפוק אותה חזק יותר.
"אל תעשה את זה בבקשה" אמרתי "אתה רוצה שאני אמצוץ לך במקום?"
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:50 am

הגברתי את הקצב בגלל הקריאות. דינה הואידה את הבגד שלה והתחילה לאונן מפנה את הגוף שלה אל הרחוב.
----
"חכי אני רוצה לגמור לך בפנים שוב ואז אני תמצצי לי ותנקי את הזין שלי"
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:56 am

לילי גמרה אבל עדיין אתה לא גמרת אז דינה החליפה אותה ושיפדה את עצמה עליך.
כיווצתי את האגן שלי על הזין של מתיו מגבירה לו את תחושת החיכוך. כשפתחתי את המקרר להוציא משהו הוא דחף את הראש שלי לתוך המקרר ככה שהתכופפתי קדימה
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 2 EmptyWed May 13, 2020 12:57 am

לא היה לי אכפת שהן התחלפו המשכתי עם התנועות שלי במהירות "אני מזיע לילי תנקי אותי עם הלשון שלך" פקדתי עליה.
---
בגלל הכיפוף הוא יכל לחדור טוב יותר אבל לך זה טיפה כאב גם עם הלחץ מאחור שלא הפסיק וגם עם התנועות האלימות של מתיו
חזרה למעלה Go down

fukaboy ולי משפחה מושלמת
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 6לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next