changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני

Go down 
2 posters
מחברהודעה
Seeing Blind
Admin
Seeing Blind

מספר הודעות : 220

עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני Empty
הודעהנושא: עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני   עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני EmptyMon Nov 06, 2017 2:16 am

אליסון

״אתם מוכנים להתפצלות? נעשה את זה היום.״ רון אמר, ״מוכנים.״ לוק מלמל והסתכל עליי. ״חשבתי על זה ...״ הארי אמר, הפננו את המבט אליו, ״אני לא יודע אם נצא חיים או מתים במאבק הזה, השאיפה להישאר אופטימיים. אבל אני חושב שכל אחד מאיתנו יצטרך לרשום מכתב ליקרים לו מכל במידה ואם יקרה משהו ...״ אמר הארי, ״רעיון טוב.״ הרמיוני אמרה, היא התקרבה לאחת מן המגירות והוציאה חבילת דפים וקופסת עטים. ״אתם יכולים ללכת לכל פינה שבה תרגישו לבד עם המחשבות שלכם ותתחילו לכתוב.״ היא אמרה בעודה מחלקת גם להארי וגם לרון. משכתי בכתפיי ואחזתי בעט, צמרמורת עברה בגופי אך על כן לפי הסיטואציה הלכתי לאחת מן הפינות והתיישבתי בצד, על הרצפה נשענת עם גבי על הקיר. התחלתי לשרבט כמה מילים או משפטים על הדף לאחותי ולאימא, גם אבא במאבק הזה. לא רק אני . אבא ישחט אותי אם ידע שככה אנחנו מתנהלים מאחורי גבו אבל אם למבוגרים יש את הדרכים שלהם במאבק כמו שהם הסתירו מאיתנו שפרופסור מקוגונגל הסגירה את עצמה כחלק מן התכנית גם אנחנו יכולים לפעול לבד- אנחנו כבר לא ילדים. אמנם טכנית אין לנו עוד 18, שלא נדבר על גיל חוקי של 21 אבל אנחנו צלולים בדעות שלנו ובהחלטות שלנו וגם נערים ונערות יכולים להשפיע על המצב. עם טיפה של אופטימיות כמובן. ויש לנו את זה- לפחות לי.
חזרה למעלה Go down
https://changeyourmind.forumhebrew.com
kcew

מספר הודעות : 7

הודעהנושא: Re: עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני   עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני EmptyMon Nov 06, 2017 7:07 pm

היינו מוכנים לתזוזה כשעלתה ההצעה לכתוב מכתב לאוהבים שלו. לאנשים שאנחנו משאירים מאחור. לאנשים שלא יודעים מה אנלנו הולכים לעשות ועד כמה מסוכן זה. הרמיוני חילקה לכולם דפים ועתים ושלחה את כולם לכתוב מספר מילים. לקחתי את שלי בלית ברירה והלכתי להתיישב על השולחן האוכל. ניסיתי לחשוב על מישהו שאוכל לכתוב למענו, אך מלבד קונור ואליסון לא עלה בי אדם נוסף. אך אם יקרה לי דבר מה, סביר להניח שיקרה גם להם, ולכן כתיבה אליהם הייתה מיותרת. חשבתי אולי לכתוב לאימי, אך גם זה היה מיותר, לא היה לי דבר חיובי אחד לכתוב לה. הסתכלתי סביבי וראיתי את כולם כותבים בדפים שלהם. ראיתי את ק'אתרין מזילה דמעה תוך כדי כתיבה. הרגשתי צער שהכנסתי אותה לזה. להפתעתי ראיתי את כולם כותבים, אפילו את קונור. לרגע תהיתי למי היה יכול לכתוב. לאחר כמה רגעים קיפלתי את הדף והכרזתי שסיימתי. את המכתב הריק הבאתי להרמיוני, שלקחה את כל הדפים והכניסה למכתבים. כשכולם סיימו התחלקנו לקבוצות פעם נוספת והתכוננו ליציאה. "כל מי שרוצה לפרוש שיגיד עכשיו." אמר רון. הסתכלתי סביב, ואף אחד לא אמר דבר. עכשיו אין דרך חזור.
חזרה למעלה Go down
Seeing Blind
Admin
Seeing Blind

מספר הודעות : 220

הודעהנושא: Re: עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני   עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני EmptyTue Nov 07, 2017 12:18 am

הסתכלתי סביב, אף אחד לא פצה הגה מפיו. זאת אומרת, התכנית ממשיכה. כולנו היינו נחושים במשימה שלנו להצליח במאבק הזה ולהפוך את עולם הקוסמים למקום שליו שוב מבלי לחץ נפשי ופיסי. "אתם זוכרים את הקבוצות? על כן, אנחנו נתעתק כל אחד למקום שנקבע לו עכשיו, ונתחיל במציאת ההורקרוקסים." הרמיוני אמרה. היא הסתכלה על רון, רון הסתכל עליה ולאחר מכן על הארי. "אז ארגנתי לנו כאן מכשירי קשר, שנוכל להיות עדכניים אחד עם השנייה ולקבוע מקומות מפגש מסוימים כדי לחשוב על תכניות המשך." הרמיוני אמרה והוציאה מהתיק שלה את מכשירי הקשר. היא לימדה את אלה שלא יודעים איך להשתמש בהם, כיצד לתפעל אותם וחילקה לכל אחד מן ראשי הקבוצות. עמדתי באמצע של קווין וקונור, "כל אחד עם התושיה שלו לנצח במאבק הזה. אבל אני סומכת עליכם." הרמיוני אמרה כשהיא נגשה להביא לנו את מכשירי הקשר, הנהנתי לחיוב. חיבקתי אותה, היא חיבקה אותי. "אם ייצא לך לראות מתישהו את אבא שלי, תמסרי לו שאני מצטערת." אמרתי והיא הנהנה, מחייכת אליי ברוך אימהי. התקרבתי אל לוק וחיבקתי אותו. אני והוא אמנם חברים טובים מהשנה הראשונה, אבל השנה לא כ"כ יצא לנו לדבר אחד עם השנייה כמו שהיינו מדברים פעם. במיוחד אחרי שהיינו זוג, לתקופה מסוימת. "אני אתגעגע אלייך, תשמור על עצמך." אמרתי, הוא חיבק אותי, חייך אליי והנהן לחיוב. "אנחנו נצליח. ואנחנו ניפגש מאוחדים יותר מתמיד, תסמכי עלי." הוא אמר, "אני סומכת, האמן לי." אמרתי ולאחר ההזנקה, כל אחד התעתק לנקודה הראשונה בחיפוש שהוקצתה לו.
חזרה למעלה Go down
https://changeyourmind.forumhebrew.com
kcew

מספר הודעות : 7

הודעהנושא: Re: עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני   עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני EmptyWed Nov 08, 2017 11:23 am

הרמיוני חילקה לכל קבוצה מכשיר קשר משלה, בעזרתו יוכלו הקבוצות לתקשר אחד עם השנייה. כשסיימה, ניגשה אלי כריס וחיבקה אותי בחוזקה. "אני אתגעגע אליך." היא סיננה. "גם אני אליך." אמרתי. "חבר שרוי לא איתנו כאן, אני בטוח שהוא היה יכול לתרום." אמרה כריס. "בלי שום ספק." חייכתי אליה. היא הנהנה לחיוב, וכשהיא מאחלת לי בהצךחה היא הלכה לקבוצה שלה. הרגשתי לנכון לפנות גם אל קת'רינה, שאפילו שלא הכירה אף אחד הרגישה את הצורך לעזור במאבק הזה. "תודה לך על הכל." חיבקתי אותה. "אבא שלי יהרוג אותי כשהוא יישמע על זה." - "אל תדאגי יהיה בסדר." חייכתי אליה. ולאחר כמה חילופי שלום בנינו הלכתי לפינה של קונור ואליסון. בידי הימנית החזקתי את ידה של אליסון ובידי השמאלית את ידו של קונור. וביחד התעתקנו אל הנקודה שלנו.

אור כבד פילח את עיני, ולקח לי כמה שניות להתרגל לאור השמש מעלינו. הרגשתי את אחיזתם של קונור ואליסון נעלמים. מצמצתי את עיני מספר פעמים עד שהתרגלתי לאור סביבי. תחילה ראיתי את הרצפה אפופת העלים בצבעים שונים. ועם הזמן ראחתי את העצים הגבוהים והצלחתי לשמוע קולות ציפורים ברקע. עברו דקות מספר עד שהבנתי שאנחנו נמצאים בתוך יער. היינו מוקפים עצים גבוהים שלא נתנו לנו ראייה לטווח ארוך. "מאיפה אנחנו אמורים להתחיל לחפש?" תהה קונור. "זה יכול להיות בכל מקום בסביבה." אמרתי, "נתחיל ללכת, נחפש משהו שיימשוך את תשומת ליבנו." המשכתי. "רק תיזהרו, אין לדעת מה יהיה כאן בסביבה." הזהיר קונור. וביחד התחלנו להתקדם.
חזרה למעלה Go down

עזרה תמיד תינתן בהוגוורטס לאלה הראויים לה | סתו ואני
חזרה למעלה 
עמוד 1 מתוך 1
 Similar topics
-
» אליבי | סתו ואני, המשך.