changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

"אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
מחברהודעה
YNWA

YNWA

מספר הודעות : 1305

"אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 Empty
הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 6:53 pm

דפקתי את איימי כל כך חזק ששמעתי את הלב שלה פועם כל כך מהר. היא גנחה ונאנחה.
~~~
"אבל אנדי אסר עלייך להזדיין עם אנשים זרים, הוא לא מטומטם את יודעת" אווה אמרה לך ובאה לשבת לידך.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

מספר הודעות : 243

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 6:56 pm

היא גנחה בהנאה מבליטה את השדיים שלה מולך. "רוצה לעשות את זה בג׳קוזי?" שניכם התעלמתם מרייצ׳ל שנותרה מותשת על הדשא.
~~
"אני לא רוצה להזדיין עם זרים אני רוצה להזדיין עם אנדי" אני ממשיכה לרטון מרגישה מתוסכלת מינית
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 6:58 pm

"אני מתכוונת שאת לא תזדייני עם זרים, אבל סמואל זה בסדר" אווה אמרה לך
~~
חייכתי, משכתי את איימי אל הג'קוזי הלוהט שבמקלחת. הבית היה ממש ענק והיו סוגים שונים של ג'קוזי.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:01 pm

רק אל תשכח שכריס נמצא במקלחת עם נטשה וקלי חחח
---
כדי שלא תצא ממנה איימי נצמדה אליך כמה שהיא יכולה וניסתה להתאים את הצעדים שלה אליך.
~~
הלכתי מעט בבוז "סמואל אפילו לא מתקרב לאנדי" אני חושבת קצת "אבל את צודקת זה לפחות גם יהיה משהו". אני קמה מהמיטה וניגשת אל אווה. "בואי נרד אליהם, אבל קודם תנשקי אותי" אני אומרת לה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:04 pm

הם כבר יצאו נראה לי חח
~~~
כמה מצלמות עקבו אחרינו. עברנו דרך המטבח, שם כריס היה עם אמה.
חשבתי אולי שנטשה וקלי עדיין במקלחת.
~~~
אווה חייכה אלייך. היא משכה אותך לנשיקה לוהטת.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:07 pm

אוקי חח
--
במטבח כריס זיין את אמה בדובי סטייל מכופף אותה על השולחן במטבח. איימי הביטה בהם ויכולת להרגיש אותה מתחרמנת אפילו יותר. ידעת שזה בדיוק התנוחה האהובה על איימי.
~~~
למרות שאני יזמתי את הנשיקה נתתי לאווה לשלוט בה, אהבתי את התחושה שמישהו שולט בי.
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:10 pm

אני ואיימי נכנסנו אל חדר המקלחת הגדול. שם גילינו את נטשה, קלי וגם את היידן. קלי והיידן היו בתוך תא המקלחת והן הזדיינו. נטשה הייתה בג'קוזי שאליו אני ואיימי רצינו להזדיין בו.
~~~
אווה המשיכה את הנשיקה, בזמן שהיא הורידה את ידייה אל התחת שלך.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:14 pm

קלי זיינה את היידן באצבעות שלה כשהיא מצמידה אותה לקיר זכוכית של המקלחון. יכולת לראות את השדיים הענקיים של היידן נמעכים על הזכוכית. איימי הזיזה מעט את האגן שלה המגדל מזכירה לך שהיא רוצה שתפרק אותה בסקס.
~~
נצמדתי אליה מניחה את הכוס הרטוב שלי על הרגל שלה. הלשון שלה הייתה עמוק בתוך הגרון שלי. גרתי בהנאה
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:17 pm

הסתכלתי אל נטשה שהייתה בג'קוזי. לא רציתי להתחייב מראש בפניי איימי. יצאתי ממנה ודי זרקתי אותה ממנה.
נכנסתי אל הג'קוזי והתקרבתי אל נטשה.
~~~
אווה ניסתה לדחוף את אצבעותיה לתוך הכוס שלך.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:19 pm

נטשה הסתכלה עליך וליקקה את השפתיים. "כריס אפילו לא דגדג אותי, חיכיתי שתבוא אלי" היא נצמדה אליך והתחילה להזיז את היד שלה על הזין שלך. איימי נעלבה מעט שזרקת אותה אבל היא כבר ידעה לא להתנגד לך.
~~~
פישקתי מעט את הרגליים כדי להקל על אווה להידחף לתוכי
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:22 pm

"נטשה, את ישר עושה את העבודה" אמרתי לה. נטשה החלה לאונן לי בזין כדי להקשיח אותו כדי שאני אחדיר אותו לכוס שלה.
איימי החלה לאונן לעצמה בעודה עומדת בכניסה למקלחת.
~~~
אווה דחפה את אצבעותיה לכוס שלך וזיינה אותך
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:25 pm

"עוד לא ראית כלום" היא הבטיחה לך וצללה מתחת למים כדי למצוץ לך. איימי החליטה להצטרף לג'לי והיידן במקלחת.
~~~
אני נצמדת אליה כמעט מתחננת שתכניס עוד אצבעות לתוכי ועמוק יותר
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:27 pm

אולי תבטלי את התיקון האוטומטי?
~~~
"בהחלט שאני רוצה לראות גם יותר" אמרתי לה תוך כדי שאני נאנח בעונג.
~~
אווה דחפה עוד אצבעות וגרמה לך להיאנח יותר.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:29 pm

אני אבטל
---
נטשה ידעה למצוץ במומחיות, היא הכניסה את כולך לגרון שלה מלקקת עם הלשון.
~~
אני עוצמת עיניים וגונחת את השם שלך "אנדי... כן כן עוד!"
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:31 pm

נאנחתי בהנאה. הרגשתי שאני עומד להגיע לשיא והייתי פשוט חייב לחדור אלייה.
~~~
אווה חייכה וצחקקה מעט. היא המשיכה לענג אותך, בזמן שבחדר השינה של אשלי וסמואל, שמעתם את רעש הסקס שלהם.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:33 pm

נטשה עלתה כדי לנשום, היא הייתה רטובה כל כך ויכולת להרגיש את החום נוטף ממנה.
~~
האצבעות של אווה היו נחמדות אבל ידעתי שכדי לגמור אני חייבת זין
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:35 pm

התיישבתי בנוח בג'קוזי ומשכתי את נטשה כדי שתשב עליי. תוך כדי הישיבה, החדרתי את הזין שלי אל הכוס שלה וזיינתי אותה.
~~~
אווה הוציאה את אצבעותיה מהרגע שהיא הבינה שאת לא עומדת לגמור.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:37 pm

נטשה זזה עליך מנסה לקבוע בעצמה את הקצב של הסקס.
~~
"בואי נרד אני צריכה את אנדי אבל סמואל יכול להספיק כרגע" אני מושכת בכתפי
חזרה למעלה Go down
YNWA

YNWA

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:38 pm

"את בטוחה שזה מה שאת רוצה?" אווה שאלה אותך בדאגה.
~~
הזזתי את ידיי על שדייה של נטשה.
חזרה למעלה Go down
WTHS

WTHS

הודעהנושא: Re: "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"    "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"  - Page 2 EmptySat Mar 25, 2023 7:39 pm

היא חייכה אליך "אתה יכול לנשוך אותם אם אתה רוצה הם לא יתפוצצו".
~~
"אני רוצה את אנדי" הודתי "אני פשוט אשאר כאן ואולי אסתכל עליו דרך האתר של האח הגדול"
חזרה למעלה Go down

"אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS"
חזרה למעלה 
עמוד 2 מתוך 25לך לעמוד : Previous  1, 2, 3 ... 13 ... 25  Next
 Similar topics
-
» "אחים אחים במיטה את הרגליים פותחים- YNWA ו-WTHS" - רעיונות
» אשכול רעיונות YNWA וLTSL
» אשכול רעיונות - YNWA ו-Stillinsight
» YNWA ןLTSL לא מקבלים ריתוק PP18++