changeyourmind
האם אתה רוצה להגיב להודעה זו? אנא הירשם לפורום בכמה לחיצות או התחבר כדי להמשיך.
changeyourmind

-

אינדקסאינדקס  אירועיםאירועים  Latest imagesLatest images  PublicationsPublications  חיפושחיפוש  הרשםהרשם  התחברהתחבר  

fukaboy ולי משפחה מושלמת

Go down 
2 posters
לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
מחברהודעה
LTSL

LTSL

מספר הודעות : 451

fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 Empty
הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 1:59 am

התכופפתי שוב והתחלתי לאכול נזהרת לא להשתמש בשיניים אלא רק בלשון.
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

מספר הודעות : 51

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 2:00 am

לא לקח הרבה זמן והאוכל שלך התערבב עם גמירה שלי. מתיו ולילי גמרו בנתיים. "זה מדהים" לילי לחשה
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 2:03 am

ניקיתי אותך לחלוטין . דינה משכה אותי אליה בוחנת את הישבן שלי "תרקיד אותה קצת בשבילי" היא ביקשה ממך
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 2:05 am

"חכי נעבור לסלון שיהיה לנו נוח יותר" עברנו לסלון. מתיו ואני חדרנו אל לילי בחדירה כפולה ואני נתתי לדינה את השלט "את יכול לשלוט בה עכשיו אבל אל תעברי את הדרגה החמישית" הזהרתי יודע שהיא לא תקשיב לי
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 2:06 am

עמדתי במרכז הסלון "תסתובבי עם הגב אלי" דינה פקדה. עשיתי את זה והרגשתי איך הישבון שלי נמתח כשהיא התחילה לשחק בשלט
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 2:08 am

לילי קפצה בינינו על הספה והציצי הגדול שלה קפץ גם. תפסתי שד אחד והכנסתי לפי כשמתיו מצץ את השני. הגברנו את הקצב ממש אונסים אותה
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 9:13 am

היא גנחה בכוח ממש כמו זונה. התייחסתם אליה גם ככה לא נזהרתם עליה בכלל.
התחיל ממש לכאוב לי אבל לדינה לא היה אכפת
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 11:51 am

יצאתי ממנה וגמרתי על כול גופה. "דינה בואי תללקי את זה" קראתי אל השניה.
ניגשתי אליך "עכשיו נראה מה את שווה באמת" משכתי את הפלאג ממך
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 11:52 am

גנחתי נהנת לרגע מהריקנות ואז כשחדרת אלי בלי אזהרה זה היה מדהים. "גאד כן!" גנחתי בחוזקה והזזתי את האגן שלי עליך
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 11:54 am

משכתי אותנו אחורה לספה ונתתי לך לעשות את כל העבודה. דינה המשיכה ללקק את הגמירה שלי מלילי אבל דחפה אצבע אחת לתוכך
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 11:55 am

גנחתי בחוזקה "עוד" התחננתי הרגשתי שאני עוד מעט גומרת. מתיו יצא מלילי והתקרב אלי "זוזי דינה"
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 11:56 am

הוא החליף את האצבעות של דינה עם הזין שלו. "תלקקו את מה שלא נכנס" אמר ללילי ולדינה. הן התכופפו וצייתו לו
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 11:57 am

גנחתי וצעקתי ממש כמו זונה. הייתי בעננים התחושה הייתנ כל כך טובה שלא רציתי שזה יגמר
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 12:00 pm

כולנו גמרנו ביחד בתיאום מושלם. יצאתי ממך וזרקתי אותך על הספה. "הספיק לי לעכשיו"
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 12:00 pm

הייתי גמורה מעייפות וכולי מלוכלכת בגמירות וזיעה. "זה היה מדהים" הסכמתי איתך.
---
שנדלג לערב?
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 1:15 pm

כן דלגי
----
ליטפתי את הגוף של לילי מתרכז בחזה שלה בעיקר.
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 1:16 pm

בערב כבר הייתי מותשת. כל היום מתיו ואתה עשיתם תורות במי מזיין אותי. הייתי בהיי מטורף כבר והפסקתי לספור את כמות הפעמים שגמרתי
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyWed May 13, 2020 1:17 pm

יצאתי ממך ונישקתי בלהט את השפתיים שלך "היית מושלמת היום. תתקלחי ונלך ביחד למסעדה" הצעתי
חזרה למעלה Go down
LTSL

LTSL

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyFri May 15, 2020 9:02 am

תפסתי בזין שלך שנעמד שוב מהמגע הכי קטן שלי "אולי נתקלח ביחד? "
חזרה למעלה Go down
Fukaboy

הודעהנושא: Re: fukaboy ולי משפחה מושלמת   fukaboy ולי משפחה מושלמת - Page 4 EmptyFri May 15, 2020 9:06 am

"רק אם תמצצי לי כל המקלחת" הכרחתי אותך לפתוח פה "גם ככה אין לך טעם לנקות אותו עם כל מה שהוא עשה היום"
חזרה למעלה Go down

fukaboy ולי משפחה מושלמת
חזרה למעלה 
עמוד 4 מתוך 6לך לעמוד : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next